Ja, wampir, t.2: Klątwa

Tłumaczenie: Paweł Krawczyk
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Ja, wampir". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Taurus Media
Boy Vampire: The Curse
978-83-60298-23-7
risso, trillo, wampir, komiks
historyczna

"Ja, wampir" to opowieść o bezimiennym, dziesięcioletnim chłopcu, który żyje 5000 lat. Obłożony tzw. Klątwą Faraona, nie starzeje się, a wszelkie rany jakie odniesie, leczy w dobroczynnych promieniach słońca. Chłopiec ma wroga - egipską kapłankę, którą również dotknęła klątwa. Marzy ona o jednym - żeby zabić chłopca raz na zawsze. Niezwykła para toczy pojedynek, który trwa 5000 lat. Żadnemu z...

Chłopiec ma wroga - egipską kapłankę, którą również dotknęła klątwa. Marzy ona o jednym - żeby zabić chłopca raz na zawsze. Niezwykła para toczy pojedynek, który trwa 5000 lat. Żadnemu z nich nie udało się pokonać ostatecznie przeciwnika. Za każdym razem życiodajne słońce przywraca do życia pokonanego. Po 50 latach chłopiec odradza się we współczesnym świecie. Gdzie jest jego przeciwniczka? Kiedy dojdzie do pojedynku? Kto wygra tym razem?

źródło opisu: okładka

Hajimson | 2014-07-14