Dar wolności

Wydawnictwo: WAM
poradniki
youstyna

Czy paraliżuje Cię czasem lęk przed krytyką lub odtrąceniem? Czy męczą Cię obawy o to, co pomyślą o Tobie inni, o to, czy Twój wizerunek jest właściwy, czy mówisz to, co należy? Książka Virginii Froehle przedstawia możliwość wzrastania w wolności i stawania się bardziej autentycznym, poprzez swoje codzienne wybory i decyzje. Autorka daje szereg praktycznych rad, jak możemy się rozlużnić, kochać siebie i innych ludzi, przy czym stale winna towarzyszyć nam świadomość Bożej miłości i współczucia. Książka napisana jest w sposób jasny i prosty, a korzystać mogą z niej wszyscy, którzy mają kłopoty z podejmowaniem decyzji i dokonywaniem wyborów w pozornie prostych, codziennych sytuacjach.

źródło opisu: https://www.gandalf.com.pl/b/dar-wolnosci/

źródło okładki: https://www.gandalf.com.pl/b/dar-wolnosci/