Raciborski przewodnik genealogiczny

Wydawnictwo: WAW
historyczna

Popularna pozycja traktująca o historii kościelnej i cywilnej rejestracji urodzin, ślubów i zgonów, szczegółowo opisująca historię raciborskiego USC wraz z poradami dla osób tworzących rodzinne drzewa genealogiczne. Książka zawiera niezbędne tabele wskazujące lokalizację matrykuł świeckich i kościelnych odnoszących się do Raciborza (niem. Ratibor). Treść napisana w języku polskim i niemieckim. Autor jest prawnikiem i historykiem, ma na koncie szereg pozycji poświęconych dziejom Raciborza i Górnego śląska.

reprise87 | 2014-11-10
asfaltowa | 2010-04-29