zamki i pałace dorzecza górnej Odry

Wydawnictwo: WAM
6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
historyczna

Paweł Newerla, Grzegorz Wawoczny zamki i pałace dorzecza górnej Odry opracowanie obejmujące monografie oraz bogaty zbiór ikonografii archiwalnej i współczesnej następujących obiektów w Polsce i Czechach: Bruntal, Chałupki, Fulsztyn, Grodziec, Hulczyn, Klisino, Krawarz, Krowiarki, Krzyżanowice, Kuchelna, Kunin, łubowice, Nowy Jiczyn, Pogrzebień, Racibórz, Raduń, Rudolcice śląskie, Rudy,

Matemax | 2014-02-13

Przewodnik i zbiór podstawowych historii związanych z zamkami i pałacami dorzecza Górnej Odry. Jeżeli komuś wpadnie w ręce warto przeglądnąć interesujące go pozycje.

John Kolańczyk | 2015-05-18
Homo_Mediaevalis | 2014-06-22