Następny świt

Tłumaczenie: Franciszek Skomski
Cykl: Saga rodziny Coleman (tom 2)
Wydawnictwo: Świat Książki
Another Dawn
proza, proza obca, powieść
ew_cia

Czasem dramatyczny koniec związku może pchnąć nas w ramiona… wielkiej miłości. Banner Coleman czeka z niecierpliwością na swój ślub. Wszystko wygląda idealnie: piękna biała suknia leży w jej pokoju na panieńskim łóżku, kościół i dom są wspaniale przybrane, zjeżdżają się rodzina i przyjaciele. Pojawia się nawet Jake Langston, wędrowny kowboj i znany hulaka. Wydaje się, że Banner darzy...

Czasem dramatyczny koniec związku może pchnąć nas w ramiona… wielkiej miłości.

Wydaje się, że Banner darzy narzeczonego Grady’ego Sheldona głębokim i odwzajemnionym uczuciem, jednak okazuje się, że los z niej zadrwił. Zdrada niszczy dzień, który miał być najpiękniejszym dniem jej życia. Banner uświadamia sobie, że wszystko, co łączyło ją z Gradym, rozsypało się w pył, a noc, która miała być ich nocą poślubną, spędzi samotnie. Zrozpaczona i upokorzona desperacko potrzebuje potwierdzenia swojej kobiecości, postanawia więc poszukać go w ramionach mężczyzny, który tej nocy jest tak samotny jak ona. Szybko się okazuje, że połączy ich nie tylko seks…

źródło opisu: olesiejuk.pl

źródło okładki: http://www.swiatksiazki.pl/ksiazki/nastepny-swit-sandra-brown-4924142/

MagAga | 2018-04-08

taka sobie. Fajna historia ale dosyć banalna. jutro nie będę jej pamiętać.

Monika | 2017-11-22
Przeczytana: 29 listopada 2017

cz 2

książek: 2008
palalela | 2017-08-25
Na półkach: Przeczytane, E-book, 2017
Przeczytana: 25 sierpnia 2017

To kawał dobrego romansu historycznego jest, bo zawiera on w sobie: żar(chciałabym choć raz dostąpić takiej namiętności jak na kartach powieści), dreszczyk emocji (a zwrotów akcji tu wiele) i humoru (Banner nieziemska jest i jej postępowanie przyprawiało mnie o ataki śmiechu). Polecam mając nadzieję, że autorka to rodziny C. jeszcze wróci.

Historia dzieje się na Dzikim Zachodzie wśród niebezpiecznych kowbojów i silnych kobiet.
Poznajemy historię Banner Coleman, a także córki Lydii i Rossa Colemanów, w dniu swojego ślubu ona się dowiaduje, że jej narzeczony, którego tak bardzo kochała zdradził ją w perfidny sposób.Po tej wiadomości co usłyszała jest załamana, zdruzgotana po tym co zrobił dziewczyna bardzo to potrzebuje ciepła, zrozumienia, żeby zapewnić jej własną kobiecość, że ma w sobie wartość i, że jest wartościową osobą przechodzi ciężkie chwile.Po pewnym czasie Banner zaczyna nagle uwodzić przyjaciela swej rodziny, którego w dzieciństwie bardzo traktowała jako swojego wuja.
Pomiędzy tym dwojgiem rodzi się głębokie uczucie, ale oni sami to żyją na kocią łapę jak pies z kotem.Bohaterka, która próbuje walczyć o swoje, o to co do niej należy, więc nie jest takim nieśmiałym, mdlącym stworzeniem jakim się wydaje. Jest niebezpieczny, lekko traktujący kobiety z taktem kowboj bardzo to przystojny.
Główna bohaterka to...

Mary | 2017-04-21

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Strasznie rozczarowałam się zakończeniem! Czytałam tom pierwszy "W objęciach nocy" o miłości Rossa i Lydi, których bardzo polubiłam i niestety ta kontynuacja książki zniszczyła ich szczęśliwe zakończenie! Jak można uśmiercić taką postać jak Ross. Wielki minus dla autorki za to. I wielkie rozczarowanie za zniszczenie takiego wspaniałego związku.

Magdalena K | 2016-12-09
Przeczytana: grudzień 2016

Zazwyczaj w przypadku takich powieści wyznaje zasadę 100 stron. Jeżeli w tym czasie nic mnie w niej nie zainteresuje, w takim stopniu, że wytrwam do końca, przerywam czytanie. W związku z tym, nie wiem, czy status przeczytane jest tu odpowiedni. Niestety tym razem Sandra Brown do mnie nie trafiła. Być może jest to spowodowane tym, że nie przepadam za historiami rodem ze starych westarnów, a czytając tych kilkadziesiąt stron, własnie takie odniosłam wrażenie.

Nie ulega wątpliwości, że rzadko mi się zdarza wystawić negatywną opinię, ale ponieważ staram się być szczera sama ze sobą, tym razem muszę wyrazić sie o niej niezbyt pochlebnie. Być może komuś przypadła do gustu, mi tym razem niestety nie :(

książek: 1939
izomorfia3 | 2016-11-19
Przeczytana: 04 lutego 2017

18-36

Książkowe_Wyliczanki | 2016-09-25
Przeczytana: 18 września 2016

Historia osadzona na Dzikim Zachodzie, wśród niebezpiecznych kowbojów i silnych kobiet, od razu zdobyła u mnie parę punktów uznania. Bohaterka, która próbuje walczyć o swoje, nie jest jedynie nieśmiałym i z łatwością mdlejącym stworzeniem, to postać, która stała mi się bliska. Niebezpieczny, lekko traktujący kobiety, silny i przystojny kowboj. Takie połączenie musiało dać ciekawą historię. A została sama historia...

Więcej na: http://ksiazkowewyliczanki.blogspot.com/2016/09/kiedy-nastanie-nastepny-swit-sandra.html

Aneta-Wiola | 2016-09-15
Przeczytana: 15 września 2016

Moja ocena książki 7/10. Sandra Brown w charakterystyczny dla siebie sposób napisała romans. Bardzo łatwo się czytało i trzeba przyznać, że autorka potrafi zbudować chemię między postaciami.

NASTĘPNY ŚWIT to historia Banner Coleman- córki Lydii i Rossa Colemanów, która w dniu swojego ślubu dowiaduje się o zdradzie swojego narzeczonego. Po tym wszystkim jest zdruzgotana i potrzebuje dużo ciepła i zapewnienia jej własnej kobiecości, dlatego uwodzi przyjaciela rodziny (którego w dzieciństwie traktowała jako wujka). Między tym dwojgiem rodzi się uczucie, chociaż oboje żyją ze sobą jak "pies z kotem".
Co do postaci to podobało mi się napięcie między zakochanymi, ale ja osobiście nie polubiłam ani Banner, ani Jake'a, znanego jako Bubba.

Banner to słaba kobieta, która pod maską fochów próbowała przeobrazić się w niezależną. Irytowało mnie, że ciągle się upokarzała, użalała nad sobą, chociaż doskonale zdawała sobie sprawę ze swojej sytuacji i rzeczywiście chwilami zachowywała się jak...

KobieceRecenzje365 | 2016-09-14

„Następny świt” to drugi tom sagi o rodzinie Colemanów. Akcja książki toczy się dwadzieścia lat później, a główni bohaterowie to, Banner Coleman, córka Lydii i Rossa oraz Jake Langston, którego już poznaliśmy w poprzedniej części. Wtedy miał szesnaście lat, a teraz to dorosły i przystojny kowboj. Czy to kolejna książka w dorobku twórczym Sandry Brown, która mnie pochłonęła bez reszty? Zapraszam na recenzję.

Dla Banner Coleman nadchodzi piękny dzień. Wymarzony ślub, przystojny narzeczony i długo wyczekiwana noc poślubna. Jednak piękny dzień nieoczekiwanie zmienia się w koszmar, gdy w kościele podczas nabożeństwa wychodzi na jaw, że narzeczony nie był zupełnie szczery względem Banner. Okazuje się, że inna kobieta nosi pod sercem jego dziecko, a on siłą zostaje zmuszony by pojąć ją za żonę. Banner jest zdruzgotana lecz postanawia choć przez chwilę poczuć się jak prawdziwa kobieta. Jej ciało jest spragnione męskiego dotyku i chce zobaczyć jak to jest być z mężczyzną, choć wie, że...