Następny świt

romans
typ
papier
deana
6,65 (71 ocen i 5 opinii)

Opis książki

Miał być ślub. Banner Coleman czekała na ten najszczęśliwszy dzień w swoim życiu z niecierpliwością. Wszystko wyglądało idealnie. Kościół i dom były wspaniale przybrane. Piękna biała suknia leżała w jej pokoju na panieńskim łóżku. Zjechała się rodzina i przyjaciele, nawet rzadko przyjeżdżający Jack Langston. Wydawało się, że Banner darzy pana młodego głębokim i odwzajemnionym uczuciem. Jednak...

Jednak parę godzin później okazało się, że świat postanowił zadrwić z młodej oblubienicy. Wracała do domu w zakrwawionej sukni, świadoma, że wszystko, co łączyło ją z Gradym Sheldonem, okazało się kłamstwem, zaś swoją noc poślubną spędzi samotnie i następny świt przywita jako dziewica. W rozpaczy postanowiła, że nie pozwoli chociaż na to ostatnie. Postanowiła spędzić tę noc z Jackiem Langstonem, wędrownym kowbojem i znanym hulaką. Ale gdy nadszedł następny świt, okazało się, że to nie wszystko, co ich połączy...

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników
Małgorzata | 2014-02-17
Przeczytana: 16 lutego 2014

Świetnie napisana kontynuacja " W objęciach nocy". Tym razem po kilkunastu latach mamy styczność z córką Lydii i Rossa, gdzie jako już dorosła kobieta postanawia wyjść za mąż. Niestety jej przyszły małżonek okazuje się zdrajcą który zrobił dziecko innej kobiecie. W książce możemy znaleźć dużo szczegółów z pierwszej części. Możemy jeszcze raz powspominać rosnącą miłość między Lydią i Rossem. Tę książkę czytało mi się znacznie lepiej i szybciej niż jej poprzedniczkę. Nie ma tu zawiłych opisów i nie trzeba się bardzo nad nią zastanawiać. Oczywiście znajdziemy w niej głównie romans. Polecam.

gosiuloch | 2013-12-23

Książkę już od dłuższego czasu trzymam na półce i nie potrafię się z nią pod żadnym pozorem rozstać. Urzekł mnie sposób w jaki pani Brown opisuje miłość powoli rodzącą się między głównymi bohaterami i wątki towarzyszące temu.

Manuskrypt1 | 2012-01-10
Przeczytana: 1996 rok

CZytałam ją baaaardzo dawno temu *kilkanaście lat wcześniej), ale pamiętam, ze mi się podobała. Może nie pamiętam już dokładnie, o co chodziło, ale pamiętam niektóre wątki i sytuację.

marcelka55 | 2014-07-10
Przeczytana: 09 lipca 2014

Romansidło. Fajnie się czytało. Lekka lekturka akurat na wakacyjne lenistwo. Niewymagająca.

Ata77 | 2012-01-27
Przeczytana: 29 stycznia 2012

Romansidło z kowbojami w tle.Poza tym kontynuacja poprzedniej- 20 lat później....

Placebo | 2015-04-15

Kalendarium literackie
  • Terry Pratchett
    67. rocznica
    urodzin
    Kiedy łamiesz zasady, łam je mocno i na dobre.
  • Nelle Harper Lee
    89. rocznica
    urodzin
    Ale ja, zanim będę mógł żyć w zgodzie z innymi ludźmi, przede wszystkim muszę żyć w zgodzie z sobą samym. Jedyna rzecz, jaka nie podlega przegłosowaniu przez większość, to sumienie człowieka.
  • Alistair MacLean
    93. rocznica
    urodzin
    - Słyszałeś o SKGP? - Jasne. Stowarzyszenie Kierowców Grand Prix. - Właśnie. No więc SKGP postanowiło, że dla naszego bezpieczeństwa, zawodników i widzów, należy skreślić Harlowa z listy z listy kierowców Formuły 1. Chcemy, żeby nie miał prawa wstępu na żaden tor w Europie. Wiesz, że on pije? - Kto... pokaż więcej
  • Christian Jacq
    68. rocznica
    urodzin
    ... miłość to taki potok, który znosi wszelkie tamy i zalewa istotę ludzką bez reszty.
  • Ian Rankin
    55. rocznica
  • Roberto Bolaño
    62. rocznica
    urodzin
    Nadszedł dzień, kiedy postanowiłem zerwać z literaturą. Zerwałem. Nie ma w tym kroku żadnej traumy poza poczuciem wolności. To tak, między nami mówiąc, jak przestać być prawiczkiem. Co za ulga! Zerwanie z literaturą, to znaczy zerwanie z pisaniem, by ograniczyć się wyłącznie do czytania!
  • Jan Izydor Sztaudynger
    111. rocznica
    urodzin
    On gotyk, ona barok. Renesans zjawi się za rok.
  • Daniel Passent
    77. rocznica
    urodzin
    My nazywamy tenisówki felony shoes (buty przestępcze), bo oni je często noszą [handlarze narkotyków]. Kurtka skórzana, kosztowna, ale na nogach tenisówki.
  • Sven Lindqvist
    83. rocznica
  • Michael H. Hart
    83. rocznica
  • Lois Duncan
    81. rocznica
    urodzin
    W jakiś sposób wspomnienia radosne bardziej bolą niż wspomnienia smutne, bo dotkliwiej zdajemy sobie sprawę, że należą do przeszłości bezpowrotnie.
  • Stefania Grodzieńska
    5. rocznica
    śmierci
    I wszystko byłoby pięknie, gdybym nie zauważyła skrzywienia na twarzach moich czytelników. Zdaje się, że Wam się to opowiadanie nie podoba... A, przepraszam, co Państwo w tej chwili robią? Przepraszam za wyrażenie, byczą się Państwo, tak? Opowiadania satyryczne się czyta, tak? Znamy takich, co mają... pokaż więcej
  • Ludwig Tieck
    162. rocznica
    śmierci
    Nazbyt często to, co szlachetne i wielkie, bywa zapomniane i poniżane przez ludzi małego ducha.
  • Kazimierz Gołba
    63. rocznica