Okładka książki Następny świt

romans
typ
papier
deana
6,69 (65 ocen i 5 opinii)

Opis książki

Miał być ślub. Banner Coleman czekała na ten najszczęśliwszy dzień w swoim życiu z niecierpliwością. Wszystko wyglądało idealnie. Kościół i dom były wspaniale przybrane. Piękna biała suknia leżała w jej pokoju na panieńskim łóżku. Zjechała się rodzina i przyjaciele, nawet rzadko przyjeżdżający Jack Langston. Wydawało się, że Banner darzy pana młodego głębokim i odwzajemnionym uczuciem. Jednak par...

Jednak parę godzin później okazało się, że świat postanowił zadrwić z młodej oblubienicy. Wracała do domu w zakrwawionej sukni, świadoma, że wszystko, co łączyło ją z Gradym Sheldonem, okazało się kłamstwem, zaś swoją noc poślubną spędzi samotnie i następny świt przywita jako dziewica. W rozpaczy postanowiła, że nie pozwoli chociaż na to ostatnie. Postanowiła spędzić tę noc z Jackiem Langstonem, wędrownym kowbojem i znanym hulaką. Ale gdy nadszedł następny świt, okazało się, że to nie wszystko, co ich połączy...

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Opinie czytelników
Małgorzata | 2014-02-17
Przeczytana: 16 lutego 2014

Świetnie napisana kontynuacja " W objęciach nocy". Tym razem po kilkunastu latach mamy styczność z córką Lydii i Rossa, gdzie jako już dorosła kobieta postanawia wyjść za mąż. Niestety jej przyszły małżonek okazuje się zdrajcą który zrobił dziecko innej kobiecie. W książce możemy znaleźć dużo szczegółów z pierwszej części. Możemy jeszcze raz powspominać rosnącą miłość między Lydią i Rossem. Tę książkę czytało mi się znacznie lepiej i szybciej niż jej poprzedniczkę. Nie ma tu zawiłych opisów i nie trzeba się bardzo nad nią zastanawiać. Oczywiście znajdziemy w niej głównie romans. Polecam.

gosiuloch | 2013-12-23

Książkę już od dłuższego czasu trzymam na półce i nie potrafię się z nią pod żadnym pozorem rozstać. Urzekł mnie sposób w jaki pani Brown opisuje miłość powoli rodzącą się między głównymi bohaterami i wątki towarzyszące temu.

Manuskrypt1 | 2012-01-10
Przeczytana: 1996 rok

CZytałam ją baaaardzo dawno temu *kilkanaście lat wcześniej), ale pamiętam, ze mi się podobała. Może nie pamiętam już dokładnie, o co chodziło, ale pamiętam niektóre wątki i sytuację.

marcelka55 | 2014-07-10
Przeczytana: 09 lipca 2014

Romansidło. Fajnie się czytało. Lekka lekturka akurat na wakacyjne lenistwo. Niewymagająca.

Ata77 | 2012-01-27
Przeczytana: 29 stycznia 2012

Romansidło z kowbojami w tle.Poza tym kontynuacja poprzedniej- 20 lat później....

Ania | 2014-10-26

Kalendarium literackie
  • Henry Hazlitt
    120. rocznica
    urodzin
    Sztuka ekonomii polega na tym, by spoglądać nie tylko a bezpośrednie, ale i na odległe skutki danego działania czy programu; by śledzić nie tylko konsekwencje, jakie dany program ma dla jednej grupy, ale jakie przynosi wszystkim.
  • Arkady Fiedler
    120. rocznica
    urodzin
    Bo serce, polskie serce to dziwna rzecz : może włóczyć się po całym świecie, może upadać na rozdrożach, uzbrajać się w pancerz zapomnienia, może upajać się blaskiem obcego nieba - aż oto znienacka i chytrze zgotuje sobie samemu podstęp i wpadnie we własną sieć .
  • Alberto Moravia
    107. rocznica
    urodzin
    Każdy wybiera sobie raj, który jest piekłem dla innych.
  • Jonasz Kofta
    Trzeba marzyć
  • William Blake
    257. rocznica
    urodzin
    Nie próbuj mówić o miłości,
    Bo ona w słowach się nie mieści.
    Jest jak wiatr: cichy, niewidzialny,
    Co tylko czasem zaszeleści.
  • Stefan Zweig
    133. rocznica
    urodzin
    Jakże tu żyć z czułym sercem na takim świecie.
  • Claude Lévi-Strauss
    46. rocznica
  • Stanisław Wyspiański
    107. rocznica
    Miałeś, chamie, złoty róg,
    miałeś, chamie, czapkę z piór:
    czapkę wicher niesie,
    róg huka po lesie,