Następny świt

Franciszek Skomski.
Another Dawn
romans
deana

Miał być ślub. Banner Coleman czekała na ten najszczęśliwszy dzień w swoim życiu z niecierpliwością. Wszystko wyglądało idealnie. Kościół i dom były wspaniale przybrane. Piękna biała suknia leżała w jej pokoju na panieńskim łóżku. Zjechała się rodzina i przyjaciele, nawet rzadko przyjeżdżający Jack Langston. Wydawało się, że Banner darzy pana młodego głębokim i odwzajemnionym uczuciem. Jednak...

Jednak parę godzin później okazało się, że świat postanowił zadrwić z młodej oblubienicy. Wracała do domu w zakrwawionej sukni, świadoma, że wszystko, co łączyło ją z Gradym Sheldonem, okazało się kłamstwem, zaś swoją noc poślubną spędzi samotnie i następny świt przywita jako dziewica. W rozpaczy postanowiła, że nie pozwoli chociaż na to ostatnie. Postanowiła spędzić tę noc z Jackiem Langstonem, wędrownym kowbojem i znanym hulaką. Ale gdy nadszedł następny świt, okazało się, że to nie wszystko, co ich połączy...

• Koniec warty

Rybacy
Chigozie Obioma

7,6 (15 ocen i opinii)
Ktoś mnie pokocha. 12 wakacyjnych opowiadań
Cassandra Clare , Libba Bray , Lev Grossman , Veronica Roth , Stephanie Perkins , Jennifer E. Smith , Leigh Bardugo , Francesca Lia Block , Brandy Colbert , Nina LaCour

7,03 (33 ocen i opinii)

Bardzo długie przebudzenie
Grażyna Jeromin-Gałuszka

6,5 (8 ocen i opinii)
Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Małgorzata Chabzda | 2014-02-17
Przeczytana: 16 lutego 2014

Świetnie napisana kontynuacja " W objęciach nocy". Tym razem po kilkunastu latach mamy styczność z córką Lydii i Rossa, gdzie jako już dorosła kobieta postanawia wyjść za mąż. Niestety jej przyszły małżonek okazuje się zdrajcą który zrobił dziecko innej kobiecie. W książce możemy znaleźć dużo szczegółów z pierwszej części. Możemy jeszcze raz powspominać rosnącą miłość między Lydią i Rossem. Tę książkę czytało mi się znacznie lepiej i szybciej niż jej poprzedniczkę. Nie ma tu zawiłych opisów i nie trzeba się bardzo nad nią zastanawiać. Oczywiście znajdziemy w niej głównie romans. Polecam.

basik | 2015-10-19
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane

Czytałam i ryczałam, wzruszający romans historyczny o wielkiej, prawdziwej miłości.

gosiuloch | 2013-12-23

Książkę już od dłuższego czasu trzymam na półce i nie potrafię się z nią pod żadnym pozorem rozstać. Urzekł mnie sposób w jaki pani Brown opisuje miłość powoli rodzącą się między głównymi bohaterami i wątki towarzyszące temu.

Manuskrypt1 | 2012-01-10
Przeczytana: 1996 rok

CZytałam ją baaaardzo dawno temu *kilkanaście lat wcześniej), ale pamiętam, ze mi się podobała. Może nie pamiętam już dokładnie, o co chodziło, ale pamiętam niektóre wątki i sytuację.

Ata77 | 2012-01-27
Przeczytana: 29 stycznia 2012

Romansidło z kowbojami w tle.Poza tym kontynuacja poprzedniej- 20 lat później....

marcelka55 | 2014-07-10
Przeczytana: 09 lipca 2014

Romansidło. Fajnie się czytało. Lekka lekturka akurat na wakacyjne lenistwo. Niewymagająca.

natalia1000 | 2016-06-24
Przeczytana: 23 czerwca 2016