Następny świt

Another Dawn
83-7129-807-2
romans
deana

Miał być ślub. Banner Coleman czekała na ten najszczęśliwszy dzień w swoim życiu z niecierpliwością. Wszystko wyglądało idealnie. Kościół i dom były wspaniale przybrane. Piękna biała suknia leżała w jej pokoju na panieńskim łóżku. Zjechała się rodzina i przyjaciele, nawet rzadko przyjeżdżający Jack Langston. Wydawało się, że Banner darzy pana młodego głębokim i odwzajemnionym uczuciem. Jednak...

Jednak parę godzin później okazało się, że świat postanowił zadrwić z młodej oblubienicy. Wracała do domu w zakrwawionej sukni, świadoma, że wszystko, co łączyło ją z Gradym Sheldonem, okazało się kłamstwem, zaś swoją noc poślubną spędzi samotnie i następny świt przywita jako dziewica. W rozpaczy postanowiła, że nie pozwoli chociaż na to ostatnie. Postanowiła spędzić tę noc z Jackiem Langstonem, wędrownym kowbojem i znanym hulaką. Ale gdy nadszedł następny świt, okazało się, że to nie wszystko, co ich połączy...

• Projekt: Prawda
  • Niemiec. Wszystkie ucieczki Zygfryda
  • Halo człowiek. Rozmowy o tym, co ważne
  • Zadziwiająca historia samotnego listonosza
  • Niezrównani
  • Nielubiana
  • Alicja w krainie czasów
  • Wielka księga kaca
  • Tylko w mojej głowie
  • Skucha
  • Historia zaginionej dziewczynki
  • Ponad wszystko
  • Ósme życie (dla Brilki)
  • Milczenie nocy

7,6 (20 ocen i opinii)
Niemiec. Wszystkie ucieczki Zygfryda
Włodzimierz Nowak

6,5 (2 ocen i opinii)
Halo człowiek. Rozmowy o tym, co ważne
Konrad Kruczkowski

W obcej skórze
Sarah Hilary

7,06 (18 ocen i opinii)
Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Małgorzata Chabzda | 2014-02-17
Przeczytana: 16 lutego 2014

Świetnie napisana kontynuacja " W objęciach nocy". Tym razem po kilkunastu latach mamy styczność z córką Lydii i Rossa, gdzie jako już dorosła kobieta postanawia wyjść za mąż. Niestety jej przyszły małżonek okazuje się zdrajcą który zrobił dziecko innej kobiecie. W książce możemy znaleźć dużo szczegółów z pierwszej części. Możemy jeszcze raz powspominać rosnącą miłość między Lydią i Rossem. Tę książkę czytało mi się znacznie lepiej i szybciej niż jej poprzedniczkę. Nie ma tu zawiłych opisów i nie trzeba się bardzo nad nią zastanawiać. Oczywiście znajdziemy w niej głównie romans. Polecam.

basik | 2015-10-19
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane

Czytałam i ryczałam, wzruszający romans historyczny o wielkiej, prawdziwej miłości.

gosiuloch | 2013-12-23

Książkę już od dłuższego czasu trzymam na półce i nie potrafię się z nią pod żadnym pozorem rozstać. Urzekł mnie sposób w jaki pani Brown opisuje miłość powoli rodzącą się między głównymi bohaterami i wątki towarzyszące temu.

Manuskrypt1 | 2012-01-10
Przeczytana: 1996 rok

CZytałam ją baaaardzo dawno temu *kilkanaście lat wcześniej), ale pamiętam, ze mi się podobała. Może nie pamiętam już dokładnie, o co chodziło, ale pamiętam niektóre wątki i sytuację.

Ata77 | 2012-01-27
Przeczytana: 29 stycznia 2012

Romansidło z kowbojami w tle.Poza tym kontynuacja poprzedniej- 20 lat później....

marcelka55 | 2014-07-10
Przeczytana: 09 lipca 2014

Romansidło. Fajnie się czytało. Lekka lekturka akurat na wakacyjne lenistwo. Niewymagająca.

Małgosia | 2016-05-13
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane