Następny świt

Wydawnictwo: Świat Książki
6,73 (75 ocen i 5 opinii)
tłumaczenie
Franciszek Skomski.
Another Dawn
83-7129-807-2
romans
romans
deana

Miał być ślub. Banner Coleman czekała na ten najszczęśliwszy dzień w swoim życiu z niecierpliwością. Wszystko wyglądało idealnie. Kościół i dom były wspaniale przybrane. Piękna biała suknia leżała w jej pokoju na panieńskim łóżku. Zjechała się rodzina i przyjaciele, nawet rzadko przyjeżdżający Jack Langston. Wydawało się, że Banner darzy pana młodego głębokim i odwzajemnionym uczuciem. Jednak...

Jednak parę godzin później okazało się, że świat postanowił zadrwić z młodej oblubienicy. Wracała do domu w zakrwawionej sukni, świadoma, że wszystko, co łączyło ją z Gradym Sheldonem, okazało się kłamstwem, zaś swoją noc poślubną spędzi samotnie i następny świt przywita jako dziewica. W rozpaczy postanowiła, że nie pozwoli chociaż na to ostatnie. Postanowiła spędzić tę noc z Jackiem Langstonem, wędrownym kowbojem i znanym hulaką. Ale gdy nadszedł następny świt, okazało się, że to nie wszystko, co ich połączy...

Sklep

• Tajemnica domu Helclów
  • Noc nad Samborzewem
  • Etta i Otto i Russell i James
  • Szturmując niebo
  • Krótkie wywiady z paskudnymi ludźmi
  • W krainie kolibrów
  • Podziemny labirynt
Bieg po życie
Lopez Lomong

8,71 (14 ocen i opinii)
Inteligencja osobowościowa. Jak osobowość wpływa na nasze życie
John D. Mayer

8 (1 ocen i opinii)
Szturmując niebo
Felix Baumgartner , Thomas Becker

7,29 (7 ocen i opinii)
Krótkie wywiady z paskudnymi ludźmi
David Foster Wallace

Podziemny labirynt
James Rollins

6,32 (66 ocen i opinii)
Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Małgorzata | 2014-02-17
Przeczytana: 16 lutego 2014

Świetnie napisana kontynuacja " W objęciach nocy". Tym razem po kilkunastu latach mamy styczność z córką Lydii i Rossa, gdzie jako już dorosła kobieta postanawia wyjść za mąż. Niestety jej przyszły małżonek okazuje się zdrajcą który zrobił dziecko innej kobiecie. W książce możemy znaleźć dużo szczegółów z pierwszej części. Możemy jeszcze raz powspominać rosnącą miłość między Lydią i Rossem. Tę książkę czytało mi się znacznie lepiej i szybciej niż jej poprzedniczkę. Nie ma tu zawiłych opisów i nie trzeba się bardzo nad nią zastanawiać. Oczywiście znajdziemy w niej głównie romans. Polecam.

gosiuloch | 2013-12-23

Książkę już od dłuższego czasu trzymam na półce i nie potrafię się z nią pod żadnym pozorem rozstać. Urzekł mnie sposób w jaki pani Brown opisuje miłość powoli rodzącą się między głównymi bohaterami i wątki towarzyszące temu.

Manuskrypt1 | 2012-01-10
Przeczytana: 1996 rok

CZytałam ją baaaardzo dawno temu *kilkanaście lat wcześniej), ale pamiętam, ze mi się podobała. Może nie pamiętam już dokładnie, o co chodziło, ale pamiętam niektóre wątki i sytuację.

Ata77 | 2012-01-27
Przeczytana: 29 stycznia 2012

Romansidło z kowbojami w tle.Poza tym kontynuacja poprzedniej- 20 lat później....

marcelka55 | 2014-07-10
Przeczytana: 09 lipca 2014

Romansidło. Fajnie się czytało. Lekka lekturka akurat na wakacyjne lenistwo. Niewymagająca.

Anna | 2015-07-14
Na półkach: Sandra Brown, Przeczytane