Po drugiej stronie

Wydawnictwo: HarperCollins Polska
HarperCollins

Agent CIA Kilraven wciąż nie uporał się z bolesną przeszłością po tym, jak zamordowano jego żonę i córeczkę. Przeniesiony do Jacobsville, małego miasteczka w Teksasie, poznaje śliczną Winnie Sinclair. Zauroczony, próbuje walczyć z rodzącym się uczuciem. Nie jest to łatwe, zwłaszcza że i on wywarł na Winnie duże wrażenie. Ich relacje jeszcze bardziej się komplikują, gdy okazuje się, że w...

Ich relacje jeszcze bardziej się komplikują, gdy okazuje się, że w teksańskim miasteczku można znaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące niewyjaśnionego morderstwa bliskich Kilravena.

źródło opisu: www.harpercollins.pl/

źródło okładki: www.harpercollins.pl/

crouschynca | 2017-09-10

„Po drugiej stronie” nie doprowadziło mnie do szewskiej pasji ani nie przyprawiło o szybsze bicie serca, charakterystyczne dla historii, przy śledzeniu których odbiorca autentycznie przeżywa perypetie protagonistów. To typowa lekka lektura do poczytania w ramach krótkiej przerwy od innych zajęć, na przystanku lub w jakiejś poczekalni. Akurat wtedy, gdy wolimy nadto nie wsiąknąć. Dziełko Diany Palmer powinno też przypaść do gustu zdeklarowanym fankom romansów, ale zdecydowanie nie jest to tytuł, który zapada na dłużej w pamięć.

Powyższa opinia jest zarazem fragmentem recenzji, którą opublikowałam na swoim blogu:

Ania | 2017-09-29
Przeczytana: 29 września 2017

Ciekawa historia mężczyzny, jego życie po stracie żony i córki.....Jako policjant dąży do wyjaśnienia okoliczności śmierci swoich bliskich. Niby optymistyczna opowieść ale...

Paulina | 2017-08-12
Przeczytana: 12 sierpnia 2017

Kolejna uwielbiana przeze mnie pisarka. Jej książki opisują niezwykłą historię, piękną parę i miłość. Polecam.

Rudziol | 2017-08-24
Gosiak | 2017-08-11