Niegrzeczny chłopiec

Tłumaczenie: Krzysztof Puławski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Powieść Obyczajowa / Trinity Harbor". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: HarperCollins
About that man
romans
Montgomerry

Urocza miejscowość Trinity Harbor huczy od plotek, gdy Daisy Spencer, córka Kinga, jednego z najbardziej szacownych obywateli miasta, postanawia zaopiekować się osieroconym łobuziakiem. Daisy chce wreszcie poczuć się matką, jest gotowa stawić czoła całemu miastu, a także apodyktycznemu ojcu i dwóm nadopiekuńczym braciom. Nie wie, że najwięcej kłopotu sprawi jej inny „niegrzeczny chłopiec” –...

Daisy chce wreszcie poczuć się matką, jest gotowa stawić czoła całemu miastu, a także apodyktycznemu ojcu i dwóm nadopiekuńczym braciom. Nie wie, że najwięcej kłopotu sprawi jej inny „niegrzeczny chłopiec” – Walker Ames, policjant z Waszyngtonu, wuj osieroconego chłopca. Walker uważa, że nie nadaje się do roli męża i ojca – ma za sobą nieudane małżeństwo – jednak spotkanie z Daisy obudzi w nim uczucia, których istnienia nawet nie podejrzewał. Wkrótce po miasteczku zaczynają krążyć nowe plotki. Tym razem mogą poważnie zaszkodzić Daisy…

źródło opisu: Wydawnictwo Mira, 2010

źródło okładki: http://harlequin.pl/mira

W uroczej miejscowości Trinity Harbor huczy od plotek Daisy Spencer córka córka Kinga jednego z najbardziej szacownych obywateli miasta postanawia się zaopiekować osieroconym łobuziakiem małym chłopcem,
Daisy chce poczuć się jak matka stać się kimś ważnym dla chłopca.
Ojciec dziewczyny i bracia są sceptycznie nastawieni, czy poradzi sobie z opieką nas Tommym.
Poznaje dopiero " Niegrzecznego chłopca, który sprawił najwięcej kłopotu Daisy Walkera Amesa policjanta wuja osieroconego chłopca. Walker ma za sobą nieudane małżeństwo nie wie czy podoła w roli męża i ojca dla Tommiego.
Bardzo ciepła, pełna uroku, ciepła piękne widokiem w cudownym klimacie,dużo uczuć , miłości w powieści.
lekka, przyjemna i wspaniała książka.

Szarlota | 2014-09-25
Przeczytana: 25 września 2014

"Niegrzeczny chłopiec" to historia młodej, samotnej kobiety, w której spokojnym i poukładanym życiu, brakuje miłości i upragnionego dziecka. Wszystko zmienia się, gdy Daisy postanawia zaopiekować się osieroconym chłopcem. Wkrótce okazuje się, że Tommy ma wujka, który może odebrać Daisy szansę na adopcję chłopca...

Książka ta zrobiła na mnie dobre wrażenie. Jeśli będę miała okazję upolować kolejną część w bibliotece, to z pewnością po nią sięgnę.

kwiatek29 | 2012-07-14
Przeczytana: 10 lipca 2012

Jest to pierwsza część trylogii o Trinity Harbor,miasteczku leżącym nad Potomakiem.Daisy Spencer,córka miejscowego,wpływowego człowieka,postanawia zaopiekować się osieroconym chłopcem.Okazuje się,że Tommy ma wujka,policjanta z Waszyngtonu,który przybywa aby poznać chłopca i być może zaopiekować się nim.Powieść trochę w stylu harlequina,ale miło i szybko się czyta.

Anna | 2014-04-26
Przeczytana: czerwiec 2012

Jakkolwiek książkę tę czytałam blisko dwa lata temu, przypomniała mi o niej ostatnia wizyta w bibliotece, kiedy ktoś pytał o tę autorkę. Mnie książki (piszę w liczbie mnogiej, bo przeczytałam ich kilka) Sherryl Woods podobają się dlatego, że są lekkie, zabawne i przyjemne, czyta się je szybko, z uśmiechem na twarzy.

"Niegrzeczny chłopiec" to pierwsza z serii książka, opowiadająca o zacnej i zamożnej rodzinie Spencerów, mieszkającej w malowniczej miejscowości Trinity Harbor nad Potomakiem. Daisy - córka Kinga, najbardziej szacownego obywatela tego miasteczka - postanawia zaopiekować się osieroconym 10-latkiem Tonnym, chcąc w ten sposób zaspokoić swój instynkt macierzyński. Szukając krewnych chłopca, pracownice socjalne trafiają na ślad jego wujka, pracującego w Waszyngtonie policjanta, który nie jest zbyt zachwycony koniecznością sprawowania opieki nad siostrzeńcem. Daisy chce natomiast pomóc w nawiązaniu kontaktów między oboma panami. Czy jej się to uda, jakie będą tego...

Montgomerry | 2010-06-01
Przeczytana: 01 czerwca 2010

Jest to pierwsza część trylogii autorstwa płodnej pisarki Sherryl Woods, której akcja rozgrywa się w miasteczku nad Potomkiem zwanym Trinity Harbor. To tu zamieszkuje rodzina Spencerów: głowa rodziny Robert King, który w mieście ma nieposzlakowaną opinię i często interweniuje w wielu sprawach oraz jego dwaj synowie: szeryf Tucker i kucharz Bobby i córka nauczycielka Daisy. Ku rozpaczy Kinga Daisy nie dość, że wyprowadziła się ze wspaniałej rodowej rezydencji, zamieszkała w małym domku z ogródkiem, to jeszcze chciała zatrzymać dziecko: dziesięcioletniego Tommy’ego Flanagana. Chłopiec po śmierci matki, uciekał od przydzielonych mu kolejno rodzin zastępczych. Mimo poszukiwań czynionych przez opiekę społeczną jak na razie nie udało się znaleźć krewnych Tommy’ego. Trzydziestoletnia panna Daisy z różnych powodów tęskniła za założeniem własnej rodziny i na nic się zdały zabiegi ojca i rady przyjaciół. Postanowiła zatrzymać chłopca i załatwić stosowne dokumenty. Niestety jak to w życiu...

Ewelina | 2016-09-13
Przeczytana: 09 września 2016

Daisy, samotna 30-letnia kobieta pewnego dnia znajduje w swoim garażu chłopca - Tommy'ego który po śmierci swojej matki już kilka razy uciekał z rodzin zastępczych, do których trafiał. Daisy w tej sytuacji postanawia przygarnąć chłopca i zaopiekować się nim, jak własnym dzieckiem - zwłaszcza, że sama nie może mieć dzieci.
Co się okaże, jak jednak znajdzie się bliższa rodzina Tommy'ego, która będzie miała pierwszeństwo w opiece nad chłopcem. I co się okaże, jak tą rodziną, będzie niebezpiecznie przystojny wujek chłopca.

Thalita | 2014-09-14
Przeczytana: 14 września 2014

"Niegrzeczny chłopiec" to pierwsza część trylogii "Trinity Harbor. Miasteczko nad Potomakiem." opowiadającej o losach pochodzącej z tytułowego miasteczka bogatej rodziny Spencerów.

Główną bohaterką książki jest najstarsza córka Kinga Spencera, Daisy, trzydziestoletnia nauczycielka historii w miejscowym liceum. Jej największym marzeniem jest założenie rodziny. Jednak - jej zdaniem - nigdy nie zostanie ono spełnione, ponieważ nie może mieć ona dzieci. Z tego powodu porzucił ją pierwszy narzeczony i od tamtej pory Daisy wierzy, że tak będzie z każdym mężczyzną. Nieoczekiwanie jednak los zsyła jej szansę na macierzyństwo w postaci 10-letniego osieroconego Tommy'ego. Chłopiec, uznawany powszechnie za "trudne dziecko" uciekł już z kilku rodzin zastępczych i z nieznanych powodów szukał schronienia w garażu Spencerówny. Znalazłszy go, kobieta od razu postanowiła otoczyć go opieką. Pomysł ten nie spodobał się jednak jej rodzinie oraz opiekunce społecznej Frances Jackson. Twierdzi...

Magda | 2012-09-19
Przeczytana: 19 września 2012

Dobrze się czytało, ale cały czas odnosiłam wrażenie, że gdzieś już było coś podobnego. Jednak po epilogu zrozumiałam swoje odczucia. Przecież King to istny Daniel McGregor z książek Nory Roberts. Identyczny mężczyzna, który układa życie swoim dzieciom (w późniejszych tomach także wnukom). Podobne powiedzenia. Podobne sytuacje. A szkoda, bo praktycznie tylko to zaważyło na tym, że książka stała się dla mnie rozczarowująca. Nie lubię podobnego "ściągania" postaci od innych. Jeszcze zniosę, gdy robi to ten sam autor. Ale nie, kiedy mamy do czynienia z innymi.

książek: 1921
skorupka | 2013-10-09
Na półkach: Przeczytane, Jest

Książka przyjemna. Szybko się czyta, jak to bywa z harlequinami :) Ale tak czy inaczej polecam na zimny jesienny wieczór.

elima | 2014-03-12
Przeczytana: 11 marca 2014

Pierwsza część trylogii Trinity Harbor opowiadającej o perypetiach rodzeństwa Spencerów i ich ojca wiecznie wtrącającego się w życie swoich dzieci.

Było sympatycznie, wesoło a miejscami sentymentalnie. Ciekawe postaci, fajny opis małomiasteczkowych relacji i trochę kryminalnej intrygi.