Franklin i dzień z tatą

Seria: Franklin
Wydawnictwo: Debit
youstyna

Oto wspaniała lekcja „bycia razem” dla wszystkich rodziców i dzieci.

Franklin bardzo chce spędzić dzień z tatą. Zapowiada się świetnie. Chłopiec ma dużo pomysłów i tato chętnie się zgadza na wspólną zabawę. Niestety, nic nie idzie zgodnie z planem. A to coś się psuje, a to ktoś potrzebuje pomocy… W ten sposób niepostrzeżenie upływa cały dzień. Czy jest udany? Pytanie!

źródło opisu: http://bonito.pl/k-90340509-franklin-i-dzien-z-tata

źródło okładki: http://bonito.pl/k-90340509-franklin-i-dzien-z-tata

biblioteczka_justyny | 2017-01-17
Przeczytana: 17 stycznia 2017

Nieważne co robimy, ważne że potrafimy być razem. Niezależnie od tego czy jest to zabawa wymyślona przez dziecko, czy nieuniknione obowiązki rodziców. I taki dzień z dzieckiem, to bardzo dobry pomysł. Może wypróbujemy też u nas taki dzień raz w miesiącu :)

Ida | 2016-08-14
Przeczytana: 14 sierpnia 2016

Franklin, jak zwykle podsuwa nam coś z życia. Tym razem planuje spędzenie dnia ze swoim tatą, ale wciąż ktoś przeszkadza w wymarzonej zabawie. Okazuje się jednak, że mniej ważne jest co robimy, a ważniejsze z kim.
Nawet, jeśli zaplanowane rozrywki wydawały się najlepszym rozwiązaniem, to potem zwykłe zajęcia, ale wykonywane wspólnie z ukochanym tatą okazują się świetnie spędzonym czasem.
Mądre przesłanie i do naśladowania przez małych i dużych czytelników. Zalecenie: Najlepiej czytać z tatą :)
malewielkieksiazki.blogspot.com