Franklin i ciasteczka

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Witaj Franklin". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Debit
7 (20 ocen i 3 opinie) Zobacz oceny
Franklin, dzieci, dziecko, opowiadania
Alicja

Nowa seria przygód Franklina, opisana łatwym, prostym językiem i wydrukowanych dużymi literami - w sam raz dla dzieci, które uczą się czytać. Te krótkie, ciekawe historie na pewno otrzymacie sami!

źródło opisu: http://merlin.pl/Franklin-i-ciasteczka_Debit/brows...(?)

źródło okładki: http://merlin.pl/Franklin-i-ciasteczka_Debit/brows...»

Ida | 2016-05-14
Przeczytana: 14 maja 2016

W czasach, kiedy na naszym ekranie goszczą programy typu Masterchef Junior, popisy kulinarne Franklina może nie zrobią wrażenia, ale nie o wrażenie tutaj chodzi :)
Franklin i jego przyjaciel Miś pieką ciasteczka, którymi powinni się podzielić ze swoimi siostrami. Wychodzi im to różnie, ale koniec, końców udaje się wszystko załatwić tak, jak trzeba.
Przy okazji poznajemy przepis na ciasteczka (choć jeszcze nie sprawdziłam).
Literki duże, dla "świeżo upieczonych" :) czytelników, ale też pomoc dla gorzej widzących rodziców, czytających bajki przy nocnej lampce ;).

Ania | 2015-04-09

Książek tych nie czytałam nie oglądałam chyba wszystkie odcinki "w Witaj Franklin" jako dziecko gdyż książki te zostały sfilmowane.

kaneko | 2017-02-09
Przeczytana: 09 lutego 2017