Franklin i dzień z tatą

Paulette Bourgeois Wydawnictwo: Debit Seria: Franklin opowieści dla młodszych dzieci
Patrycja Zarawska
Debit
opowieści dla młodszych dzieci
Patrycja Zarawska
Franklin

Nieważne co robimy, ważne że potrafimy być razem. Niezależnie od tego czy jest to zabawa wymyślona przez dziecko, czy nieuniknione obowiązki rodziców. I taki dzień z dzieckiem, to bardzo dobry pomysł. Może wypróbujemy też u nas taki dzień raz w miesiącu :)

Franklin, jak zwykle podsuwa nam coś z życia. Tym razem planuje spędzenie dnia ze swoim tatą, ale wciąż ktoś przeszkadza w wymarzonej zabawie. Okazuje się jednak, że mniej ważne jest co robimy, a ważniejsze z kim.
Nawet, jeśli zaplanowane rozrywki wydawały się najlepszym rozwiązaniem, to potem zwykłe zajęcia, ale wykonywane wspólnie z ukochanym tatą okazują się świetnie...

• Czytane synkowi
  • 2020
  • 2019
  • Franklin...
  • Franklin - seria
  • Dla Dzieci
  • Dla szkrabów
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Franklin i dzień z tatą