Franklin ucieka z domu

Tłumaczenie: Patrycja Zarawska
Wydawnictwo: Debit
83-7167-350-7
GORMITI

Tym razem Franklin ma bardzo zły dzień. Tata po raz kolejny karci żółwika, że zostawia bałagan, w szkole pani nauczycielka upomina go, że rozmawia podczas lekcji. Wszystkie wydarzenia sprawiają, iż Franklin postanawia znaleźć inny dom gdzie będzie mu lepiej. Jednak podczas wędrówki mija miejsca, które kojarzą mu się z samymi miłymi rzeczami , jakie przeżył z rodzicami i przyjaciółmi. W pewnym momencie Franklin stwierdza, że szuka domu, w którym rodzice rodzeństwo bardzo się kochają, a przecież ma taki dom, że szuka przyjaciół, z którymi by się dobrze dogadywał, a przecież ma takich przyjaciół. Franklin czym prędzej wraca do domu.

Ania | 2015-04-09

Książek tych nie czytałam nie oglądałam chyba wszystkie odcinki "w Witaj Franklin" jako dziecko gdyż książki te zostały sfilmowane.

Wiktoria Wasielewska | 2012-11-30

Nie ma to jak Franklin z wczesnego dzieciństwaa .;D