Franklin i kask rowerowy

Tłumaczenie: Patrycja Zarawska
Wydawnictwo: Debit
GORMITI

Seria opowieści o Franklinie obejmująca książeczki oparte na odcinkach popularnej serii filmów animowanych, emitowanych w telewizji. Bohater, jego rodzina i koledzy, w pełni pozostają sobą, zmienia się tylko nieco szata ilustracyjna, nawiązując do konwencji telewizyjnej kreskówki. Przygody, rozterki i zadziwiające pomysły głównego bohatera zachowują zatem dobrze znany czytelnikom styl, nieodmiennie wywołując sympatię małych odbiorców i uśmiech dorosłych.

źródło opisu: http://www.wydawnictwo-debit.pl/offer,56,franklin_i_kask_rowerowy.html

źródło okładki: http://www.wydawnictwo-debit.pl/offer,56,franklin_i_kask_rowerowy.html

BeataP | 2016-03-31

Franklina nie da się nie kochać. To postać niezwykła.
Książki z Franklinem są tak mądre, wartościowe i powinny znajdować się w wyprawce każdego rodzica.
Problemy tego Żółwika, to problemy naszych dzieci. Czytałam z moimi synami opowiadania i oglądałam filmy - czerpałam z nich wiedzę.

Dominiqe83 | 2016-09-19

Franklin rządzi! Czytamy go do znudzenia (mamy i taty ;)) i w każdej sytuacji :)

Reniek | 2014-03-03
Na półkach: Przeczytane, Z Bibloteki

Świetna, zaskoczyła mnie.Synkowi się podoba tak jak większość "Franklinów" problem z akceptacją często spotykany u dzieci a szczególnie u młodzieży, ciekawie rozwiązany.

Ania | 2015-03-16

Nigdy nie czytałam książeczek o tym prześmiesznym żółwiu ale bardzo lubiłam oglądać w dzieciństwie bajki o nim nadawane zawsze we wtorki w porze wieczornej.

monika | 2018-09-16
czytelniczka | 2018-08-15