Wyzwanie czytelnicze LC

Cykl: Franklin
Wydawnictwo: Debit
Franklin and bubble gum
Dorcia

Nowa seria przygód dobrze znanego dzieciom zielonego żółwia, występującego w kilkudziesięciu pozycjach książkowych, w animowanym serialu telewizyjnym oraz w kilku pełnometrażowych filmach. W tej serii każda książka zawiera pełną przygodę Franklina i jego przyjaciół, tyle że przedstawianą w skrócie i opisaną łatwym językiem. Proste zdania i nieskomplikowane słowa to zachęta dla dziecka, które właśnie uczy się czytać. Przedszkolaki mają doskonałą okazję, by zacząć naukę czytania ze swoim ulubionym bohaterem, a sześciolatki i starsze dzieci zapewne przeczytają łatwy tekst samodzielnie.

źródło opisu: Debit, 2006

źródło okładki: www.wydawnictwo-debit.pl

Ania | 2015-04-09

Książek tych nie czytałam nie oglądałam chyba wszystkie odcinki "w Witaj Franklin" jako dziecko gdyż książki te zostały sfilmowane.

Milenkaa | 2011-12-25
Przeczytana: styczeń 2011