The Ending I Want

Okładka książki The Ending I Want Samantha Towle
Okładka książki The Ending I Want
Samantha Towle Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform literatura obyczajowa, romans
CreateSpace Independent Publishing Platform
2016-05-03
2016-05-03
Billionaire Romance New Adult

Zabawna a chwilami wzruszająca historia pięknej miłości. Polecam

Zabawna a chwilami wzruszająca historia pięknej miłości. Polecam

Bardzo mi sie podobala. Fajna historia, emocje i chemia pomiedzy glownymi bohaterami sprawiaja, ze warto przeczytac.

Książka przyjemna, przeczytałam w jeden wieczór. Główna bohaterka dla niektórych może wydawać się zbyt irytująca z jej poczuciem winy i decyzjami, jednak po przeczytaniu całej książki, to uczucie znika. Liam, no cóż, która z kobiet nie chciała by spotkać takiego mężczyzny na swojej drodze... Polecam.

Ksiazka dobra ale glowna bohaterka bardzo irytujaca przez to co sobie robila. Cala historia slodka z drametem w tle, polecam.

Super książka! Historia przewidywalna, ale przecież nikt od romansu nie oczekuje czegoś odkrywczego. Bardzo polubiłam głównych bohaterów, szczególnie Liama :D Szczerze mówiąc żałuję, że to pojedyncza książka a nie seria, szkoda że już więcej o nich nie poczytam :c

Polecam...❤️

Polecam...❤️

Mega romantyczna i cukierkowa mimo, że przez całą książkę przewija się widmo śmierci.
Taylor jak przystało na bohaterkę takiej powieści posiada wszystkie cechy aby czytelnika jednocześnie zauroczyć i mega wkurzyć, natomiast Liam wynagradza wszelkie frustracje;)
Do poczytania na pewno, jednak to niewiele wnoszącą w życie lektura.

Do poczytania na pewno, jednak to niewiele wnoszącą w życie lektura.

Polecam...

Polecam...

Wow naprawdę podobała mi się ta historia i jej bohaterowie 😊 chyba nie będę jedyną, kiedy napiszę, że Liam totalnie mnie zauroczył. Dlaczego koło mnie nigdy nie siada mega przystojniak (który później okazuje się jeszcze bogaczem :P)??? Też na pewno bym go pocałowała 😊 nawet bez historii Taylor z listą rzeczy do zrobienia😊 sam początek był świetny, a im dalej podobało mi się, że pomimo umawiania się na „jeden raz” to Liam wyszedł z inicjatywą częstszych spotkań. Widać było wyraźnie, że dla niego to nie tylko seks, ale również przyjaźń, zauroczenie, zakochiwanie się…Taylor i jej non-stop myślenie o śmierci potrafiło być irytujące, jednak najbardziej zaskakujące było jak chce zakończyć swoje życie. Jakby się poddawała. Jakby życie jej rodziny nie było warte przeżycia i walczenia o niego. Ale tak jak to jest moje zdanie, każdy inaczej przeżywa żałobę. Uważam, że Taylor na swój pokręcony sposób chciała oddać swoje cierpienie poprzez śmierć. Pomijając jednak jak dla mnie głupie postępowanie T, cała akcja, sceny, humor świetnie wpasowało się w mój gust. Liam jest niezaprzeczalnie gwiazdą książki, ale jego kumple, cała frajda w lunaparku, wszystkie ich przygody przełożyły się na dobrą historię. Na koniec oczywiście musieliśmy mieć dramat z rolą główną Taylor i smutnego Liama (jak mogłaś!),ale dzięki mowie Eddiego i w końcu zdrowemu rozsądkowi T, zgodziła się na operację i wyznanie uczucia. Ta książka ma tyle cliche, jednak sposób jej przedstawienia i całkiem sympatyczni bohaterowie, niweluje zbyt cukierkowy obraz 😊

Mam słabość do takich książek mimo, że jest totalnie oderwana od rzeczywistości czytałam ją chcetnie i z uśmiechem na ustach. Bardzo polubiłam Taylor choć nie postępowała fair a Liam to już w ogóle rycerz na białym koniu ale nie w ten oklepany dziadoski sposób. Przemawia do mnie to poczucie humoru między głównymi bohaterami i pomimo przykrego wątku choroby książka jest zabawna, owszem posiada bardzo dużo scen erotycznych ale też uczy aby zawsze walczyć do końca o swoje marzenia czy swoją miłość. Z czystym sercem mogę ją polecić 🙂

• Dramat
  • Choroba