The Ending I Want

Samantha Towle Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
angielski
CreateSpace Independent Publishing Platform
Billionaire Romance New Adult
literatura obyczajowa, romans
angielski
Billionaire Romance New Adult

Zabawna a chwilami wzruszająca historia pięknej miłości. Polecam

Bardzo mi sie podobala. Fajna historia, emocje i chemia pomiedzy glownymi bohaterami sprawiaja, ze warto przeczytac.

Książka przyjemna, przeczytałam w jeden wieczór. Główna bohaterka dla niektórych może wydawać się zbyt irytująca z jej poczuciem winy i decyzjami, jednak po przeczytaniu całej książki, to uczucie znika. Liam, no cóż, która z kobiet nie chciała by spotkać takiego mężczyzny na swojej drodze... Polecam.

Ksiazka dobra ale glowna bohaterka bardzo irytujaca przez to co sobie robila. Cala historia slodka z drametem w tle, polecam.

Super książka! Historia przewidywalna, ale przecież nikt od romansu nie oczekuje czegoś odkrywczego. Bardzo polubiłam głównych bohaterów, szczególnie Liama :D Szczerze mówiąc żałuję, że to pojedyncza książka a nie seria, szkoda że już więcej o nich nie poczytam :c

Polecam...❤️

Mega romantyczna i cukierkowa mimo, że przez całą książkę przewija się widmo śmierci.
Taylor jak przystało na bohaterkę takiej powieści posiada wszystkie cechy aby czytelnika jednocześnie zauroczyć i mega wkurzyć, natomiast Liam wynagradza wszelkie frustracje;)
Do poczytania na pewno, jednak to niewiele wnoszącą w życie lektura.

Polecam...

Wow naprawdę podobała mi się ta historia i jej bohaterowie 😊 chyba nie będę jedyną, kiedy napiszę, że Liam totalnie mnie zauroczył. Dlaczego koło mnie nigdy nie siada mega przystojniak (który później okazuje się jeszcze bogaczem :P)??? Też na pewno bym go pocałowała 😊 nawet bez historii Taylor z listą rzeczy do zrobienia😊 sam początek był świetny, a im dalej podobało mi...

Mam słabość do takich książek mimo, że jest totalnie oderwana od rzeczywistości czytałam ją chcetnie i z uśmiechem na ustach. Bardzo polubiłam Taylor choć nie postępowała fair a Liam to już w ogóle rycerz na białym koniu ale nie w ten oklepany dziadoski sposób. Przemawia do mnie to poczucie humoru między głównymi bohaterami i pomimo przykrego wątku choroby książka jest...

• 2019
  • Dramat