Korona

2016-05-03
Małgorzata Kaczarowska
Inne

Na półkach: , , , , , , , , , ,

Uwielbiam. Niesamowite zakończenie, które pokazuje niezależność kobiet w rodzinie Schreave. Miłość zawsze znajdzie do siebie drogę i ta książka jest właśnie o tym. Przepłynęłam przez nią błyskawicznie a moje oczy same czytały tekst co pokazuje wybitne zdolności pisarskie autorki. Nie nudziłam się nawet przez sekundę, ciągle zaskakiwały mnie charakterystyczne dla tej serii nagłe zwroty akcji. Wiele bym oddała, żeby móc na nowo patrzeć jak rozwija się relacja Maxona i Ameriki i jest mi bardzo przykro, że nie będzie kolejnych tomów. Nie umiem nawet wyjaśnić jak cudowna to historia, uważam, że każdy powinien przeczytać (mimo, że okładka nie zachęca). Z bólem serca skończyłam czytać "Koronę" a także pisać tą recenzję, w której chciałam przybliżyć wam jak bardzo kocham Rywalki. Ogromne wyrazy szacunku dla Kiery Cass!

Ten tom był lepszy od poprzedniego ale nie dość dobry by dorównać pierwszej serii. Czytając całą serię od razu niestety jestem rozczarowana. "Następczyni" i "Korona" pozostawiają mnie z niesmakiem i poczuciem rozczarowania. Psują cały efekt wow jaki wywarła na mnie historia Americi i Maxona.

Książka ciekawa, zakończenie nieprzewidywalne i wzruszające, polecam!

Książka ciekawa, zakończenie nieprzewidywalne i wzruszające, polecam!

Moja ocena nie jest zbyt obiektywna. Ale wynika z tego, że bawiłam się cudownie podczas czytania tej książki, już dawno nic nie wzbudziło we mnie tak dużej gamy emocji. Kocham tą część całym swoim sercem 🫶🏼

Wcześniejsze części lepsze. Z Ami. A koniec tutaj byle jaki.

Wcześniejsze części lepsze. Z Ami. A koniec tutaj byle jaki.

To już koniec!!!! 😭😭😭

Dlaczego to już musi być koniec...

Ja nie chcę, żeby ta historia się kończyła 😢

Potrzebuję więcej. Potrzebuję kontynuacji. Może jakieś kolejne eliminacje dzieci dzieci dzieci króla i królowej? COKOLWIEK!

Nie chcę rozstawać się z tym miejscem i bohaterami na zawsze. Jeśli nic nowego dalej nie powstanie, zapewne kiedyś zacznę czytać tę serię od początku. A poza Potterem, nigdy przenigdy żadnej serii nie czytałam 2 razy! To chyba najlepszy dowód na to, jak wspaniała jest ta seria!

Kocham! ❤ i będę tęsknić ❤ ❤ ❤

To już koniec!!!! 😭😭😭

Dlaczego to już musi być koniec...

Ja nie chcę, żeby ta historia się kończyła 😢

Ciąg dalszy historii Eadlyn
Polecam💜

Ciąg dalszy historii Eadlyn
Polecam💜

Gdyby cała książka była taka jak ostatnie 50 str skończyłabym ja jednym tchem. Zabrakło bardzo wielu rzeczy, które w pierwszych 3 tomach sprawiały, że książka była świetna. "Następczyni' i "Korona" ciągnęły się długo a dobrych momentów miały mało. Serio mogła się skończyć bez nich.

Niestety, ale zawiodłam się. Myślałam, że będzie bardziej porywająca, a chwilami męczyłam się, czytając o nowych pomysłach głównej bohaterki

Stało się! Mason wybrał tę jedną jedyną dziewczynę, która zasłużyła na jego uczucia i zdobycie miana królowej.

• 2016
  • 2017