Korona

Data 1. wydania:
2016-05-03
Małgorzata Kaczarowska
Jaguar
dziewczyna księżniczka literatura amerykańska literatura dla młodzieży miłość młodzież nastolatka rywalizacja
The Crown
Selekcja (tom 5)
literatura młodzieżowa
Małgorzata Kaczarowska
Inne

Eadlyn dzięki waleczności swojej matki, mogła zostać królową, lecz musiała również kontynuować tradycję jaką są eliminacje. Tylko tym razem to księżniczka będzie wybierać sobie męża, czyli totalnie inaczej, niż w innych latach gdzie to książę wybierał sobie żonę.

Osobiście nie wiem co mogę napisać o tej książce, dlatego że w porównaniu do poprzednich musiałam się zmuszać...

Te dwa tomy były gorsze od selekcji. W tym tomie Eldlyn się zmieniła, ale jakoś ta przemiana do mnie nie trafiła. Romals również, nie. Nie idźcie z dużymi oczekiwaniami bo możecie się zawieść. Osobiście nie polecam.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Mimo tego, że spodziewałam się takiego zakończenia, jest mi bardzo trudno rozstać się z serią "Selekcja". Książki dotyczące Eadlyn są być może nudne oraz nieco przesłodzone, ale nie zmienia to faktu, że czyta się je lekko i przyjemnie. Historia Eadlyn nie jest tak samo ciekawa i pogłębiona jak historia Ameriki, jednak o wiele bardziej spodobał mi się wybraniec Eadlyn niż...

Szanowni Państwo, oto czas przedstawić finałowych kandydatów! W skład Elity wchodzi sześciu młodzieńców: Kile, przyjaciel z dzieciństwa i nowo odkryty powiernik, znajdujący we wszystkim pozytywy Henri (w pakiecie z tłumaczem), zdystansowany Ean, zabawny Gunner, dotrzymujący słowa o codziennych podarunkach Hale i zawsze poprawiający księżniczce nastrój Fox. Który z nich...

Przez prawie całą książkę nic się nie dzieje moim zdaniem jest nudna i zdecydowanie gorsza os cudownych pierwszych 3 części tej serii.

bardzo dobrze napisana ksiazka wruciłam do niej po przerwie i się nie zawiodłam .Główna bohaterka zmieniła zachowanie po przez miłości do eriko . ..Książka leka w czytaniu polecam .

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Polecam serdecznie. Zakochałam się w tej książce i wszystkich pozostałych z tej serii .

Na półkach: , , , ,

Szybka, ciekawa, trzyma poziom. Jak na rozrywkę - idealna. Nie musi wszystko być realne i rzeczywiste 🙈 Cieszę się, że poznałam dalsze losy rdzennych bohaterów i ich dzieci. Godne pożegnanie serii, choć końcówka mocno absurdalna 😊 mimo że kibicowałam temu bohaterowi, szkoda że ich relacja nie była tak pogłębiona jak Ami i Maxoma🤔

Kolejne pokolenie ....
Żegnamy się....
Polecam.

Nooooooo i właśnie na takie zakończenie czekałam. Częściowo niespodziewane a częściowo przewidywalne. Nie jestem w stanie określić czy przewidywałam że wszystko tak się potoczy aleeeeee jestem ogromnie szczęśliwa z takiego potoku zdarzeń. Nie zmienia to jednak sprawy że ciężko mi się rozstać z tą serią i bohaterami dlatego najprawdopodobniej niedługo wrócę do niej.

Dyskusje

5 174