Antoś Mrówek i Hania Biedronka

Wydawnictwo: Novae Res
NovaeRes

Świat widziany oczami dziecka jest fascynujący, pełen tajemnic i zagadek. Kusi, by wyruszyć w drogę mimo obaw. W końcu nigdy nie wiesz, kogo spotkasz w pobliskim lesie. Światem rządzą nieznane reguły, a odkrywanie go to nieustanna przygoda. Dzieje się tak zwłaszcza wtedy, gdy na swej drodze spotykasz niezwykłych przyjaciół: mrówka Antosia, kota Brooklina czy biedronkę Hanię. MALI ODKRYWCY...

MALI ODKRYWCY RUSZAMY W ŚWIAT!

Gdy dziadkom rodzą się wnuki, oni kupują im prezenty: śpioszki i kaftaniki, czapeczki i skarpetki, grzechotki i gryzaczki, pluszowe i szmaciane przytulanki. Gdy na świat przyszły nasze, tym zajęła się moja żona, a ja napisałem dla nich bajki.

DZIADEK WŁODEK

Włodzimierz Malczewski jest autorem trzech powieści: "Moje Miasto", "Bitwy Aniołów", "Powiedz mi dlaczego".
Szczegóły

Liczba stron: 64
ISBN: 978-83-7942-922-6

źródło opisu: http://zaczytani.pl/ksiazka/antos_mrowek_i_hania_biedronka,druk

źródło okładki: google

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!