Moje Miasto

Wydawnictwo: Novae Res
literatura piękna
Lotta

Każdy z nas ma swoje wyjątkowe miejsce. Czasem to miasto, w którym się urodziliśmy, kiedy indziej wieś, na którą z niego uciekliśmy. To, gdzie toczy się nasze życie, ma na nie silny wpływ. Zapuszczamy korzenie, przywiązujemy się do swojej miejscowości, czasem mamy jej dość. Przez nasze miasta przewija się wielu ludzi, tych bliskich i tych, których nie lubimy. Wszyscy tworzą historię. „Moje Miasto” Włodzimierza Malczewskiego to szczera i wyrazista opowieść o życiu bohatera, jego rodziny i osób, które odcisnęły na nim swe piętno, a wszystko to w towarzystwie tajemniczego towarzysza o imieniu Czas. To prywatna historia i zarazem wydarzenia, które przytrafiają się każdemu z nas w Naszych Miastach.

źródło opisu: http://novaeres.pl

źródło okładki: novaeres.p

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!