Wielka Encyklopedia Zwierząt. Ptaki. Tom 12

Cykl: Wielka Encyklopedia Zwierząt (tom 12)
Wydawnictwo: OXFORD Educational Sp. z o. o.
zwierzęta, ptaki
Weronika

Tom 12 - Wielkiej Encyklopedii Zwierząt - Ptaki - w tomie:siewkowe, gołębiowe, stepówki. Wielka Encyklopedia Zwierząt w 30 tomach opisuje faunę 6 kontynentów. Encyklopedia zawiera kolorowe fotografie, rysunki i przejrzyste schematy. Za pomocą systemu map i ikon informacyjnych Czytelnik łatwo odnajdzie najważniejsze dane dotyczące danego gatunku. Najświeższe wiadomości dotyczące...

Wielka Encyklopedia Zwierząt w 30 tomach opisuje faunę 6 kontynentów.
Encyklopedia zawiera kolorowe fotografie, rysunki i przejrzyste schematy. Za pomocą systemu map i ikon informacyjnych Czytelnik łatwo odnajdzie najważniejsze dane dotyczące danego gatunku. Najświeższe wiadomości dotyczące charakterystycznych zachowań i biologii zarówno zwierząt powszechnie występujących, jak i niezmiernie rzadkich ułatwią zrozumienie skomplikowanych mechanizmów rządzących naturą.

źródło opisu: Oxford Educational

źródło okładki: Zdjęcie autorskie