Wielka Encyklopedia Zwierząt. Gady. Tom 17

Cykl: Wielka Encyklopedia Zwierząt (tom 17)
Wydawnictwo: OXFORD Educational Sp. z o. o.
zwierzęta, gady
Weronika

Tom 17 - Wielkiej Encyklopedii Zwierząt - Gady - w tomie: jaszczurki cz.I Wielka Encyklopedia Zwierząt w 30 tomach opisuje faunę 6 kontynentów. Encyklopedia zawiera kolorowe fotografie, rysunki i przejrzyste schematy. Za pomocą systemu map i ikon informacyjnych Czytelnik łatwo odnajdzie najważniejsze dane dotyczące danego gatunku. Najświeższe wiadomości dotyczące charakterystycznych zachowań i...

Tom 17 - Wielkiej Encyklopedii Zwierząt - Gady - w tomie: jaszczurki cz.I
Wielka Encyklopedia Zwierząt w 30 tomach opisuje faunę 6 kontynentów.
Encyklopedia zawiera kolorowe fotografie, rysunki i przejrzyste schematy. Za pomocą systemu map i ikon informacyjnych Czytelnik łatwo odnajdzie najważniejsze dane dotyczące danego gatunku. Najświeższe wiadomości dotyczące charakterystycznych zachowań i biologii zarówno zwierząt powszechnie występujących, jak i niezmiernie rzadkich ułatwią zrozumienie skomplikowanych mechanizmów rządzących naturą.

źródło opisu: Oxford Educational

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

czytamcałyczas | 2017-03-23

Mam w domu,bardzo fajnie.Napisana,opisy gadów s a bardzo dobre.