Prostytucja Polski Towar Eksportowy

Wydawnictwo: Ridero

Diana, była kochanka jednego z szefów mafii opuszcza kraj i emigruje do Niemiec. Tam poznaje najwytworniejsze domy publiczne. To prawdziwe zwierzenia Diany , pokazujące ten świat od drugiej strony.
ISBN 978-83-65236-53-1

źródło opisu: własne

źródło okładki: wydawnictwo Ridero

Karolina | 2016-02-08
Przeczytana: 08 lutego 2016

Diana, autentyczna postać, istnieje na Facebooku. Opisana historia również jest prawdziwa. Diana jest trochę kontrowersyjną postacią. Ale o tym w książce. Polecam. Opowieść pisana w odcinkach na blogu autora doczekała się kilkunastu tysięcy czytelników.

Aneta | 2017-01-11
Na półkach: Przeczytane, Ebook, 2017
Przeczytana: 11 stycznia 2017

za krótka, za mało treściwa, dla uzupełnienia polecam Jankę Szczęsny :)

Diana | 2016-02-08
Przeczytana: 01 grudnia 2013

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Ta Diana to ja. Kiedy opowiadałam o sobie, a Wojtek cierpliwie słuchał, a później wiedział jak to napisać, zawsze stawało się to hitem na Facebooku. Na początku rozmawiałam z Rodanem, żeby napisał o mnie.Zgodził się. Kiedy jednak Wojtek zadebiutował na blogu tego wielkiego pisarza opowiadaniem Historia Pewnej Miłości, stwierdziłam,że o miłości lepiej pisze Wojtek. Powiedziałam Andrzej ty lepiej piszesz powieści społeczno - historyczne, ale o miłości ... wolę Wojtka. To wszystko co w tej książce to opowieść o mnie. Nawet on pisał tak jak mówię. Wiem mam dużo już naleciałości Niemieckich. To ponad 20 lat w tym kraju.

Wojciech-Paweł Wiatr | 2016-04-13
Przeczytana: 11 marca 2016

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Diana, była dziewczyna mafiozy, opuszcza Polskę i zamieszkuje Niemcy. Jest tam już ponad 20 lat. Zapragnęła zwierzyć się z autorem swoją wiedzą na temat prostytucji. Na początku miał powstać jeden, dwa artykuły. Jednak czytelnicy zaczynają się domagać dalszych opowieści. Ta najstarsza profesja pokazywana od strony kuchni, nie jest żadnym erotykiem. Pokazuje ten zawód jaki jest. Pełen kontrowersji, mitów, wyrzeczeń.

Ojciec | 2016-02-08

Pouczające i bardzo ciekawe spojrzenie na tą starą jak świat profesję. Kto szuka erotyki typu porno, to na pewno tego nie znajdzie. Natomiast są tak kulisy tego zawodu. Faceci widziani oczyma tam pracujących kobiet. Życie które ciągnie się za nimi , nawet po założeniu rodziny , ich ucieczki i przeprowadzki ciągnące się wielokrotnie i przez lata.

Tatooska | 2016-08-16
Na półkach: Chcę przeczytać, Kupię