Oko diabła

Seria: Literatura faktu
Wydawnictwo: Ridero
10 (2 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
literatura faktu

Niektórzy mówią, że Stalin był diabłem. A jego okiem były służby bezpieki ZSRR. Jeżeli tak, to to oko obracało się wokół głowy i widziało wszystko. Widziało to co jest, to co mogło być i to co się wydawało, że być może. Ale to oko czasami się zamykało, żeby nie widzieć prawdy… A czy my Polacy byliśmy aniołami? Autor nawiązuje kontakt z polskim i ukraińskim IPN, zbiorami muzealnymi zbrodni...

Autor nawiązuje kontakt z polskim i ukraińskim IPN, zbiorami muzealnymi zbrodni wojennych,uzyskuje możliwość przeglądania odtajnionych archiwów KGB. Materiały dotąd nigdzie nie publikowane!!! OKO DIABŁA JUŻ W SPRZEDAŻY w formie również drukowanej:

źródło opisu: okładka

źródło okładki: Ridero

Karolina | 2016-04-08
Przeczytana: 08 kwietnia 2016

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Książka już w sprzedaży, miedzy innymi na:
oraz:
Bardzo dobrze napisana książka literatury faktu. Twarde dowody poparte naukowymi opracowaniami, archiwalnymi zdjęciami, zeznaniami świadków oraz w oparciu o dokumenty. Nowe spojrzenie na stare sprawy. Autor łamie mity i stereotypy wytworzone w komunistycznej Polsce. Duże brawo!!!

Wojciech-Paweł Wiatr | 2016-03-21
Przeczytana: 04 kwietnia 2016

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Książka już jest. Właśnie w dniu dzisiejszym zakończył się cykl wydawniczy. Materiały nowe, nieznane, nie publikowane. Niektóre szokujące i dające inne światło na wiele spraw.Książka oparta o opracowania naukowe, rzeczy znalezione w IPN, zeznania świadków. Tych materiałów wystarczy na całe tomy książek.Autor nie chce niczego oceniać, również klasyfikować według ustalonych norm prawa międzynarodowego. Pisze o rzeczach, sprawach które się wydarzyły. A wydarzyło się dużo. Zbyt wiele, żeby pominąć to milczeniem.
Książka już w sprzedaży. Zobacz: OKO DIABŁA JUŻ W SPRZEDAŻY:

Jest już dostępna w sprzedaży na "Lideria":
************
Zaistniała też w "Tania Książka" :
************
"Legimi" również mają tą książkę w swojej ofercie:

Patka | 2018-05-10
SkazanaNa Książki | 2018-02-27