Prostytucja Polski Towar Eksportowy

Ridero
2016-02-09
2016-02-09
30 min.

Diana, była dziewczyna mafiozy, opuszcza Polskę i zamieszkuje Niemcy. Jest tam już ponad 20 lat. Zapragnęła zwierzyć się z autorem swoją wiedzą na temat prostytucji. Na początku miał powstać jeden, dwa artykuły. Jednak czytelnicy zaczynają się domagać dalszych opowieści. Ta najstarsza profesja pokazywana od strony kuchni, nie jest żadnym erotykiem. Pokazuje ten zawód jaki jest. Pełen kontrowersji, mitów, wyrzeczeń.

Ta Diana to ja. Kiedy opowiadałam o sobie, a Wojtek cierpliwie słuchał, a później wiedział jak to napisać, zawsze stawało się to hitem na Facebooku. Na początku rozmawiałam z Rodanem, żeby napisał o mnie.Zgodził się. Kiedy jednak Wojtek zadebiutował na blogu tego wielkiego pisarza opowiadaniem Historia Pewnej Miłości, stwierdziłam,że o miłości lepiej pisze Wojtek. Powiedziałam Andrzej ty lepiej piszesz powieści społeczno - historyczne, ale o miłości ... wolę Wojtka. To wszystko co w tej książce to opowieść o mnie. Nawet on pisał tak jak mówię. Wiem mam dużo już naleciałości Niemieckich. To ponad 20 lat w tym kraju.

Diana, autentyczna postać, istnieje na Facebooku. Opisana historia również jest prawdziwa. Diana jest trochę kontrowersyjną postacią. Ale o tym w książce. Polecam. Opowieść pisana w odcinkach na blogu autora doczekała się kilkunastu tysięcy czytelników.

Pouczające i bardzo ciekawe spojrzenie na tą starą jak świat profesję. Kto szuka erotyki typu porno, to na pewno tego nie znajdzie. Natomiast są tak kulisy tego zawodu. Faceci widziani oczyma tam pracujących kobiet. Życie które ciągnie się za nimi , nawet po założeniu rodziny , ich ucieczki i przeprowadzki ciągnące się wielokrotnie i przez lata.

za krótka, za mało treściwa, dla uzupełnienia polecam Jankę Szczęsny :)

za krótka, za mało treściwa, dla uzupełnienia polecam Jankę Szczęsny :)

• 📌 Inne
  • Kupię
  • 💏 Prostytucja, prostytutki, domy publiczne
  • Literatura polska (1800-1990)

Dodaj cytat z książki Prostytucja Polski Towar Eksportowy