Oko diabła

2016-06-20
2016-06-20

Książka już w sprzedaży, miedzy innymi na:
oraz:
Bardzo dobrze napisana książka literatury faktu. Twarde dowody poparte naukowymi opracowaniami, archiwalnymi zdjęciami, zeznaniami świadków oraz w oparciu o dokumenty. Nowe spojrzenie na stare sprawy. Autor łamie mity i stereotypy wytworzone w komunistycznej Polsce. Duże brawo!!!

Książka już w sprzedaży, miedzy innymi na:
oraz:

Książka już jest. Właśnie w dniu dzisiejszym zakończył się cykl wydawniczy. Materiały nowe, nieznane, nie publikowane. Niektóre szokujące i dające inne światło na wiele spraw.Książka oparta o opracowania naukowe, rzeczy znalezione w IPN, zeznania świadków. Tych materiałów wystarczy na całe tomy książek.Autor nie chce niczego oceniać, również klasyfikować według ustalonych norm prawa międzynarodowego. Pisze o rzeczach, sprawach które się wydarzyły. A wydarzyło się dużo. Zbyt wiele, żeby pominąć to milczeniem.
Książka już w sprzedaży. Zobacz: OKO DIABŁA JUŻ W SPRZEDAŻY:

Jest już dostępna w sprzedaży na "Lideria":
************
Zaistniała też w "Tania Książka" :
************
"Legimi" również mają tą książkę w swojej ofercie:

Dodaj cytat z książki Oko diabła