Him

9781942444084
LGBT
angielski
Marta

They don’t play for the same team. Or do they? Jamie Canning has never been able to figure out how he lost his closest friend. Four years ago, his tattooed, wise-cracking, rule-breaking roommate cut him off without an explanation. So what if things got a little weird on the last night of hockey camp the summer they were eighteen? It was just a little drunken foolishness. Nobody died. Ryan...

They don’t play for the same team. Or do they?

Ryan Wesley’s biggest regret is coaxing his very straight friend into a bet that pushed the boundaries of their relationship. Now, with their college teams set to face off at the national championship, he’ll finally get a chance to apologize. But all it takes is one look at his longtime crush, and the ache is stronger than ever.

Jamie has waited a long time for answers, but walks away with only more questions—can one night of sex ruin a friendship? If not, how about six more weeks of it? When Wesley turns up to coach alongside Jamie for one more hot summer at camp, Jamie has a few things to discover about his old friend...and a big one to learn about himself.

Warning: contains sexual situations, skinnydipping, shenanigans in an SUV and proof that coming out to your family on social media is a dicey proposition.

źródło opisu: https://www.ellekennedy.com/books/him/

źródło okładki: https://www.ellekennedy.com/books/him/

Genialna :)

Nie wiem co jest tak fascynującego w dwóch miesniakach robiących do siebie maślane oczy ale to uwielbiam <3

satinification | 2019-03-24
Na półkach: Przeczytane, Romans - M/M
Przeczytana: 24 marca 2019

Nie dość, że nie byłam zniesmaczona czytaniem romansu męsko-męskiego, to jeszcze bardzo mi się podobał! Para głównych bohaterów jest tak rozbrajająco zabawna, urocza i... Ech. To po prostu trzeba przeczytać. Jak to u Elle Kennedy - romans z hokejem w tle.

burza28 | 2019-03-21

Muszę, muszę, bo się uduszę 😁 moje pierwsze spotkanie z romansem M/M było przy okazji Finding North Carmen Jenner. Leżała na czytniku kilka miesięcy, w końcu mówię "raz kozie śmierć,jak nie dam rady,odłożę,przecież mnie nie pogryzie" Ale kurczę ugryzło, a raczej wgryzło w mózg i serce...
"Him" zaczęłam czytać już bez obaw,że coś mnie obruszy. Ta książka to poezja dla moich oczu. Główni bohaterowie ciekawie skontruowani.Tę książkę się zjada dosłownie. Każdy dialog ciekawy, każda strona warta przeczytania. Chłopaki adoptujcie mnie 🤣 Ubawiłam się, wzruszyłam, łezki poleciały. Polecam z całego serca. To jest naprawdę dobre.

Sol | 2019-02-10
Przeczytana: 10 lutego 2019

Ostatni bastion runął. Straciłam dziewictwo :P
To oznacza tylko jedno. Przeczytałam romans męsko męski. I o zgrozo, podobało mi się!

Para Wes i Jamie nie jest mi obca, nie było to moje pierwsze spotkanie z nimi. Tak się składa, że w styczniu przeczytałam ‘Good boy’ czyli historię romansu siostry Jamiego i Blake’a – kumpla z drużyny Wesa.
A panowie przewijali się co najmniej drugoplanowo. Zaspoilerowałam sobie też jak się potoczył ich związek, ale jestem Spoiler Queen więc nie rusza mnie to wcale :D

Bałam się, że przerosną mnie opisy relacji bliższych niż uścisk dłoni, bałam się, że hot scenki będą liczne. Mimoogromu tolerancji i akceptacji odmiennych upodobań, gdyż dopóki nikt nie cierpi to wszystko dozwolone, wchodzenie w sypialnię osób mających odmienną orientację mogłoby być dla mnie trudne. Ale, na szczęście, dzięki uzdolnionemu pióru Elle Kennedy i Sariny Bowen to doświadczenie było… Zmysłowe. Przynajmniej początkowo ;) Bo najpierw czytałam je z zaciekawieniem rodzaju ‘jak...

Stefcia | 2019-02-07
Na półkach: 2019, Przeczytane
Przeczytana: 07 lutego 2019

Książka urocza, przyjemna

katala | 2018-04-20
Na półkach: Przeczytane, Gorąco, 2017
Przeczytana: 08 września 2017

Mam wrażenie, że romans M/M raczej rzadko gości na naszych stronach. Podobnie jak na moich listach do przeczytania. Ostatni jaki czytałam pochodził spod pióra Ward. Jak już kiedyś wspominałam, dla mnie fajny, długo wyczekiwany i spełniający oczekiwania moje gatunku i romansu M/M. O ile można powiedzieć, że mam jakieś oczekiwania w tym względzie.
Moje uprzedzenia dotyczyły głównie twórczości Pani Kennedy, która nie należy do moich ulubionych. Nie powiem, obawiałam się kolejnych skoków po łóżkach, facetów i panienek zmienianych jak rękawiczki, a potem tłumaczenia traumami przeszłości, ale nic bardziej mylnego. I za to mój ukłon, bo okazuje się, że można inaczej. Że nawet nienajlepsza przeszłość nie musi skutkować odbijaniem sobie życia na polu seksualnym. Zamiast tego pojawił się akceptowany przez obie strony układ seksualny damsko męski w przypadku Jamiego oraz spotkania męsko męskie Wesa. Braku szacunku do tych „drugich” osób nie zauważyłam i to też było całkiem przyjemne.
Sporo...

Magdalena | 2017-09-25
Przeczytana: 25 września 2017

Historia jak kazda inna. Ot zwykle romansidlo moze tylko gdyby nie fakt ze jest to ksiazka o gejach i powiem szczerze nie wiem czy przebrne do konca przez sceny erotyczne...

Kasiar | 2017-07-22
Na półkach: Przeczytane, 2017

Słabizna.
Gdyby nie to, że głównymi postacimi są faceci, którzy się "lubią", to książka byłaby napawdę bardzo, bardzo słaba.
Fabuła kiepska, generalnie nudziłam się i miałam proble ukońzyć książkę. Gdyby nie faceci i ciekawość czegoś innego, nie doczytałabym nawet setnej strony.

magpie101 | 2017-05-01
Przeczytana: 01 maja 2017

Jamie i Wes pierwszy raz spotykaja sie w wieku 13 lat na obozie sportowym i przez kolejne lata mimo, ze widuja sie tylko raz w roku przez kilka miesiecy to sa przyjaciolmi, ktorzy wyczekuja z utesknieniem kolejnego obozu.
W wieku 19 lat Wes wie, ze nie pociagaja go kobiety i od lat kocha Jamiego jednak nie wyznaje mu tego, poniewaz ten ma inne zainteresowania. W ostatnie wakacje przed studiami przyjmuja zaklad, pozniej pod wplywem alkoholu robia cos czego Wes w pewien sposob zaluje i ich przyjazn zostaje zakonczona.
Minely 4 lata, obydwoje koncza studia, sa bardzo dobrymi graczami hokeja, ktorzy maja przejsc na zawodostwo i maja sie spotkac niespodziewanie podczas rozgrywek o mistrzostwa uniwersyteckie.
Jamie uwielbia kobiety jednak nigdy zadnej nie pokochal i nie byl w stalym zwiazku, Wes rowniez nie skupia sie na zwiazkach, ma tylko jednorazowych partnerow.
Gdy Wes i Jamie po 4 latach milczenia ponownie sie spotykaja to rozumieja sie doskonale i uwielbiaja spedzac razem czas,...

M/M

Nie przepadam jakoś szczególnie za relacją m/m ale zobaczyłam Elle Kennedy + boska okładka więc stwierdziłam, że koniecznie muszę to przeczytać! I nie żałuję ani trochę, cudowna książka!

Początek był ciekawy i wydawało mi się że to już będzie się ciągnąć takim lekkim torem ale myliłam się, z każdym rozdziałem było coraz lepiej! Te wszystkie emocje, bardzo się zżyłam z bohaterami.. Aż mi ciężko cokolwiek napisać o nich, więc może tylko napiszę że warto, naprawdę warto poczytać o relacji homoseksualnej, zwłaszcza to jak Jamie odkrywał swoją orientację i z czym musiał się zmagać Wes, ze względu na przyszłą karierę w NHL.

Rodzina Jamie’ego jest niesamowita, wręcz popłakałam się ze śmiechu czytając teksty jego matki i ogólnie to jak przyjęli Wes’a, normalnie aż mi się oczy zaszkliły ze wzruszenia.

Jestem ogromnie ciekawa ich kolejnej części! Na pewno przeczytam!