Him

Okładka książki Him
Sarina BowenElle Kennedy Wydawnictwo: Rennie Road Books Cykl: Him (tom 1) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
9781942444084
LGBT hokej love romance

Okładka książki Epic Sarina Bowen, Elle Kennedy
Ocena 8,5
Epic Sarina Bowen, Elle ...

Widziałam okładkę tyle razy, że musiałam w końcu sięgnąć po ten tytuł i... zdecydowanie nie żałuję! To była wyjątkowo satysfakcjonująca lektura. Nie chcę zdradzać zbyt wiele ani rzucać spojlerami. Chyba nie przesadzę, jeśli napiszę, że to jedna z tych ciepłych i pozytywnych historii, które pochłania się z uśmiechem.
Są wzloty i upadki, ale ten przekaz zdecydowanie poprawia humor. Całość kończy się tak, że na tym moglibyśmy poprzestać, ale są też kolejne części. I wiecie co? Chętnie po nie sięgnę. To kolejna bardzo fajna książka MM, którą bardzo chętnie zobaczyłabym na naszym rodzimym rynku.

Są wzloty i upadki, ale ten przekaz zdecydowanie poprawia...

Dwóch chłopców z pasją do hokeja, kilka letnich obozów sportowych i jeden przegrany zakład, który zniszczył ich przyjaźń i rozdzielił na zawsze. A przynajmniej tak myśleli.
Nie spodziewałam się tego, co dostałam, kiedy zaczynałam lekturę. To wszystko mogło pójść źle na tak wiele sposobów, mogło być opowieścią o homofobii zewnętrznej i wewnętrznej, o złamanych sercach, o przemocy. Ale autorki miały inny pomysł i dzięki im za to. W tej opowieści nie ma strachu przed własną seksualnością, nawet jeśli odkrywa się w sobie coś nowego i niespodziewanego. Obaj bohaterowie są bardzo zdeterminowani, żeby dać sobie nawzajem szczęście, i nieważne, że po drodze do celu czasami popełniają błędy. Co ciekawe obaj są bardzo silni, choć źródła ich siły wydają się przeciwstawne - Jamie czerpie swoją z mocnych rodzinnych korzeni, a Wes z samotności. Różnią się od siebie, ale to tylko dodatkowo ich ze sobą wiąże.
Książka oprócz tego, że jest romansem, jest też erotykiem, co trzeba mieć na względzie, sięgając po nią. Ktoś, kto nie toleruje opisów homoseksualnego seksu, powinien od razu poszukać sobie innej lektury. Jeśli jednak lubisz i szukasz takich opisów, wiedz, że przedstawione tu sceny zbliżeń są dobrze umotywowane fabularnie i gorące 😉
Podobało mi się i możliwe, że jeszcze kiedyś wrócę do tej historii, bo jest lekka, przyjemna i nie przeciąga czytelnika emocjonalnie po tłuczonym szkle. Polecam ❤

K. O. C. H. A. M. I. C. H.
dziękuję.

K. O. C. H. A. M. I. C. H.
dziękuję.

Jestem fanką Elle Kennedy, zwłaszcza jej książki "Układ". I kiedy zobaczyłam że jest nowa "Him" wziełam w ciemno. I trochę byłam zdziwiona że jest to historia biseksualisty i geja, ale bardzo pozytywnie zaskoczona. I jest świetną ksiązką, dla tych którzy nie są przyjaźnie nastawieni na środowisko LGBT, że piękne i romantyczne historie tym bardziej dotyczą związków mężczyzny z mężczyzną. Świętna historia, a druga część moim zdaniem nawet lepsza.

Nie czytam książek z relacją męsko-męską, jest to moje drugie podejście i absolutnie nie żałuję. Nie umiem powiedzieć co konkretnie mnie w niej urzekło, ale ta książka jest genialna. Miłość Wesa i Jamie'ego jest tak autentyczna, urocza, chwytająca za serce. Nie da się ich nie polubić. Polecam.
Mam nadzieję że wydawnictwo NieZwykłe, które wydało inną serię tego duetu, pomysli i nad tą, bo jest warta wydania. A ja z przyjemnością postawie te książki na półce.

Mam nadzieję że wydawnictwo NieZwykłe, które wydało inną serię tego duetu,...

Polecam

Polecam

Wow! Must-read w miłości mm. Oni są tacy świetni. Genialni:)

Wow! Must-read w miłości mm. Oni są tacy świetni. Genialni:)

Genialna :)

Nie wiem co jest tak fascynującego w dwóch miesniakach robiących do siebie maślane oczy ale to uwielbiam <3

Genialna :)

Nie dość, że nie byłam zniesmaczona czytaniem romansu męsko-męskiego, to jeszcze bardzo mi się podobał! Para głównych bohaterów jest tak rozbrajająco zabawna, urocza i... Ech. To po prostu trzeba przeczytać. Jak to u Elle Kennedy - romans z hokejem w tle.

Muszę, muszę, bo się uduszę 😁 moje pierwsze spotkanie z romansem M/M było przy okazji Finding North Carmen Jenner. Leżała na czytniku kilka miesięcy, w końcu mówię "raz kozie śmierć,jak nie dam rady,odłożę,przecież mnie nie pogryzie" Ale kurczę ugryzło, a raczej wgryzło w mózg i serce...
"Him" zaczęłam czytać już bez obaw,że coś mnie obruszy. Ta książka to poezja dla moich oczu. Główni bohaterowie ciekawie skontruowani.Tę książkę się zjada dosłownie. Każdy dialog ciekawy, każda strona warta przeczytania. Chłopaki adoptujcie mnie 🤣 Ubawiłam się, wzruszyłam, łezki poleciały. Polecam z całego serca. To jest naprawdę dobre.

Dodaj cytat z książki Him