Strażnik mafii

Wydawnictwo: Helion
7 (5 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny

Patent na superwładzę. * Kto przejmie kontrolę nad technologią, która zmieni świat? * Która z partii politycznych zamieszana jest w globalną aferę szpiegowską? * Dlaczego zginął prezes Astra Techu? * Dla kogo pracuje grupa byłych agentów CIA? * Po czyjej stronie jest GROM i policja?

Oren | 2016-07-20
Przeczytana: 20 lipca 2016

Zanim ta książka się na prawdę rozkręciła to się skończyła. Napisane dla mnie tak jakby na odwal. Dialogi są nie na temat, napisane niemal identycznie przez całą książkę. Z początku było też ciężko się zorientować kto mówi do kogo o czym i dlaczego tak bez sensu. Zdecydowanie nie polecam, nawet za cenę dwunastu złoty za którą kupiłem tą książkę w księgarni Matras. Chciałem się przekonać do polskich pisarzy, ale jak na razie nie potrafię.

Grykov | 2015-05-06
Na półkach: Ulubione, Posiadam, Przeczytane
Przeczytana: 05 maja 2015

Jak dla mnie bardzo dobra książka czyta się przyjemnie i szybko. Polecam serdecznie.

myssza | 2016-09-28
Pawel9876543210 | 2014-07-28