Tajna straż

Cykl: Oregon (tom 3)
Wydawnictwo: Amber
Dark Watch

Bohater złotego Buddy powraca w światowym bestsellerze.Morze Południowochińskie. Niezidentyfikowani piraci porywają statki, które znikają bez śladu.By powstrzymać te ataki, japońscy armatorzy wzywają Oregona supernowoczesny okręt szpiegowski, bazę operacyjnągrupy elitarnych najemników. Piraci nie są bowiem zwykłymi bandytami, wykonują zadanie, które jest częścią zbrodniczego planu. Jeśli z

wiejskifilozof | 2010-12-09
Przeczytana: 09 grudnia 2010

Miła lektura na zimne dni .

Jacek Białek | 2014-02-19
Przeczytana: 18 lutego 2014

Kolejne przygody załogi Oregona oraz kapitana Cabrillo. Zaskakująca już od pierwszego rozdziału, pełno akcji, strzelaniny i sytuacji blisko śmierci. Juan ratuje piękną Tory z tonącego statku, który został zaatakowany przez piratów. W tym samym czasie na świecie światowe banki przeżywają kryzys, z powodu braku złota. Prezesi banków wymyślają przebiegły plan, w którym chcą uniknąć światowego kryzysu. Na szali jest życie tysięcy chińskich robotników, którzy uciekają z kraju za poszukiwaniem pracy. Czy supernowoczesny statek razem z najlepszą załogą zdołają uratować ich życie? Godne polecenia.

szybki_78 | 2014-06-23
Przeczytana: 22 czerwca 2014

Mimo, że czytam inną książkę (od jakiegoś czasu...) ta mi wpadła w ręce przypadkiem - na długi weekend :) Czytałam jednym tchem - od deski do deski w dwa dni. Pełna zwrotów akcji, przygód, wątki świetnie ze sobą splecione, cały czas myśli człowiek co dalej, co dalej... Świetna przygodowo kryminalna opowieść. Polecam.

tusia395 | 2014-04-07

była to pierwsza książka z takiego rodzaju lektur dla mnie. książka mnie nie rozczarowała. przyjemnie ja się czyta, sytuacje opisane w sposób, który jest łatwy do rozumienia i interesujący dla czytelnika. polecam!

Paweł Lesiak | 2013-11-04
Przeczytana: 2011 rok

Szczególnie polecam na czas jesienno - zimowy. Szybka, brawurowa akcja, wyraziste postaci i ciekawa fabuła. Z pewnością przy lekturze tej książki nie można się nudzić.

Aga1977 | 2015-04-24
Przeczytana: 22 kwietnia 2015

Dobra. Wciągająca akcja jak w każdej książce tego autora.

Grykov | 2014-03-13
Przeczytana: 12 marca 2014

Ciekawa książka wciągająca z każdą czytaną stroną.

Dariusz | 2016-02-19
Przeczytana: 18 lutego 2016

Książka ma wiele wątków, handel bronią pomiędzy Koreą a Syrią. Piraci, którzy grasują na morzu Japońskim i południowochińskim, znikają ludzie.
Załoga kapitana Cabrillo zostaje powierzona misja w celu rozwiązania zagadki
komu zależy na konflikcie. Książka to nie moje klimaty. Słaba

Krystyna | 2015-03-14