angielski
Ewitka

Kayne Roberts.
Kayne Rivers.
Kayne Stevens.

No matter his name, one fact remains the same. He's the man who enslaved me, ensnared me, claimed me and ruined me...For all other men that is.

My life.
My love
My happiness.
All belong to him.
I belong to no one but him.

He owns me.
And I own him.

źródło opisu: https://www.goodreads.com/book/show/25262385-ruined

źródło okładki: https://www.goodreads.com/book/show/25262385-ruined

Adriana | 2018-12-10

Podobał mi się 3 tom, dobre dopełnienie poprzednich książek. Tu też się sporo dzieje, zwłaszcza w relacjach intymnych... Czworokącik? Czemu nie! Ten tom skupia się nie tylko na przekraczaniu granic seksualnych, ale na dojrzewaniu do posiadania dzieci, co dla Ellie jest sporym wyzwaniem. Polecam, czyta się błyskawicznie i przyjemnie.

Melania1987 | 2018-05-12
Przeczytana: 17 maja 2018

dobre zakończenie całej historii z dobrymi scenami

lulamae | 2017-01-22
Przeczytana: 22 stycznia 2017

Trzeci, finałowy tom opowiadający o losach kociaka Ellie i Kayne'a.

Ta dwójka od kilku lat jest małżeństwem. Żyją w pięknym tomu, a niedaleko nich zamieszkał także Jett z London. Ta czwórka ma osobliwą relację, a tutaj wchodzi ona na jeszcze inny poziom.

Ale ten tom kręci się głównie wokół życia rodzinnego, decyzji odnośnie powiększenia rodziny oraz rozwikłania demonów przeszłości dręczących Kayne'a.

Ten tom to tak naprawdę epilog ten ich historii. Było to dobre zakończenie, które było zwieńczeniem ich burzliwej i emocjonalnej historii :).

Warto przeczytać.

Trzecia i ostatnia część opowieści o poplątanych losach Kayna i Ellie. Pierwsza część mnie powaliła i rozłożyła na części pierwsze. Druga, wciągnęła, zaskoczyła i intrygowała. Trzecia jest ciekawym zwieńczeniem i dopełnieniem, dającym wiarę w możliwość zmiany życia, ukazującą zmianę charakterów, nowe priorytety, a wszystko połączone z dziką naturą, seksem i temperamentem...Zaczyna się bardzo intrygująco i oczywiście gorąco, potem emocje zwalniają i wchodzimy w doroślejsze życie bohaterów. Poznajemy ich losy. Czy trzeci część była potrzebna, nie mi to oceniać, nie była niezbędna napewno, podobnie jak Before w przypadku After czy Smak ciemności serii Dark Duet, jednakże ciekawie się czytało i szybko. Dobrze,że była to pozycja krótka i zwieńczająca całość.Dwie pierwsze cześci zdecydowanie najlepsze!!!

mania_kch | 2016-03-21
Na półkach: Przeczytane, 2016

Jak dla mnie ta część jest zbędna. Jest słodko aż mdli, niewiele się dzieje a nawet jeżeli do czegoś dochodzi to jest to mocno naciągane, takie sztuczne wywoływanie dramatu. Bez zmian pozostają sceny erotyczne - odważne, mocne i w takiej ilości, że czuje się ogromny przesyt.

magpie101 | 2016-03-13
Przeczytana: 13 marca 2016

Ostatnia czesc serii jest idealnym dopelnieniem calosci :) i mimo, ze ta seria jest opisana jako dark to tak jest tylko i wylacznie w przypadku 1 czesci, a tak naprawde to jedno wielkie romansidlo.
W tej czesci mozemy poznac dalsze losy Kayna i Ellie 4 lata pozniej. Sa idalnym malzenstwem, ona prowadzi fundacje, on nie jest agentwm tylko oficerem, Jett nadal jest z London i maja dwojke dzieci, za ktorymi Kayne przepada. No wlasnie on pragnie dzieci, a Ellie nie czuje takiej potrzeby. Jest slodko i idealnie ale czytalo sie bardzo dobrze, polecam przeczytac cala serie!!!

Ziuta | 2016-02-29

Bardzo emocjonująca seria :) Niby taka mroczna: jest przemoc, niewola, gwałty, BDSM, krew, zabójstwa. Ale tak naprawdę to romans przez duże R. No, może erotyczny romans :)\
Kayne kocha całym sobą. Jest zaborczy, władczy i nienasycony. Ale tak naprawdę Ellie owinęła go sobie wokół palca. Jest dla niego światłem w tunelu, nadzieją na przyszłość.

Ta seria ma w sobie wszystko: wartką akcję, ciekawe dialogi, nietuzinkowych bohaterów. To powieść z wątkiem Dark, ale przoduje tu jednak Love Story :)

Polecam :)

ewelina1992ewela | 2016-02-14
Na półkach: Przeczytane, Romans/Erotyk, 2016
Przeczytana: 14 lutego 2016

Milutkie uzupełnienie do historii Ellie i Kayne'a. Autorka przybliża nam troszeczkę demonów Kayne'a i daje mu szansę na pogodzenie się z przeszłością.

Ewitka | 2016-01-06
Przeczytana: 05 stycznia 2016

Krótki epilog do opowieści o losach Ellie i Kayna Stevensów. Tytuł może trochę zaskoczyć, ale tak właśnie się czuje Ellie po tym, jak całkowicie się oddała swojemu Kaynowi - zniszczona dla wszystkich innych mężczyzn, należąca tylko do niego.
Ellie i Kayne są już kilka lat po ślubie i nadal uwielbiają perwersyjne zabawy, Kayne wreszcie się przełamuje i dopuszcza Jetta do swojej żony, razem z London stanowią całkiem gorący czworokącik. Poza tym poznajemy kilka nowych faktów z traumatycznej przeszłości Kayna, sam porzucony i dorastający w patologicznych rodzinach zastępczych musi dojrzeć do bycia ojcem. Całość czyta się naprawdę przyjemnie.