Pokój śmierci

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
837384094X

W zaciszu własnego domu zostaje odnaleziona dziewczyna, zamordowana pełnym okrucieństwem. Jej śmierć rozpoczyna śledztwo, które ujawnia liczne zaginięcia kobiet. Wszystkie zbrodnie popełnione zostałe przez wyjątkowo bezwzględnego seryjnego zabójcę. Miasto ogarnia panika. Prowadzący śledztwo młody Teddy Mack musi nie tylko zmierzyć się ze sprawą, która, jak sądzi, znacznie przekracza jego umiejętności, ale i wkroczyć w świat brudnej polityki i korupcji. Próbuje przeniknąć mroczne tajemnice zwyrodniałego maniaka, kolekcjonującego ofiary niczym znaczki pocztowe.

betina360 | 2013-09-09
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 09 września 2013

Tutaj niczego nie da sie przewidziec bo kazda strona zaskakuje nowym watkiem ktory jeszcze bardziej gmatwa sprawe.Ksiazka wciaga od samego poczatku i mimo ze nie planowalam jej czytac nie zaluje bo naprawde dobra a zakonczenie nieprzewidywalne i to lubie .Nie znam tego autora lecz jego styl wcale nie jest gorszy od Cobena.Nie twierdze ze taki sam bo napewno nie lecz nie gorszy.

Samantha | 2014-11-02
Przeczytana: 27 października 2014

Zaskakująca i niebanalna. Każdy wątek kończy się zwrotem akcji totalnie nie do przewidzenia, polecam. Czyta się jednym tchem.

bambuska | 2010-10-04
Przeczytana: 30 września 2010

"Błyskotliwy prawnik przenika mroczne tajemnice seryjnych zabójstw i korupcji..." - taki napis umieszczono na okładce książki. Można by jeszcze wspomnieć, że prawnik ten nie ma żadnego doświadczenia w kryminalistyce i swoje dochodzenie opiera głównie na intuicji.
Plusem tej książki jest to, że fabuła nie ogranicza się do opisu śledztwa. Od czasu do czasu poznajemy też poczynania i myśli zabójcy (w takich chwilach zaczynałam się zastanawiać kim są moi sąsiedzi). Książka zaskakuje i wciąga. Polecam!

filippaluba | 2016-08-18
Przeczytana: 18 sierpnia 2016

Książka dobra, zwłaszcza ostatnie 100 stron wciąga. Zakończenie jest dość nieoczekiwane i tak naprawdę zostawia furtkę do napisania drugiego tomu, gdyż dość niespodziewanie książka po prostu się kończy. W sumie właśnie do koncówki mam największy żal, bo wygląda to tak, jakby autor stwierdził w penwej chwili "dobra, pora kończyć" i w ostatnim rozdziale skomasował tyle treści ile w połowie książki dotychczas...

Ania | 2012-11-27
Przeczytana: 15 grudnia 2012

Książka ciekawa, dość zaskakujące zakończenie.

JoeyBe | 2016-12-19
gosiagosia18 | 2016-03-29