Łatwy krok do grobu

Tłumaczenie: Agnieszka Klonowska
Seria: Dobry kryminał
Wydawnictwo: C&T Crime & Thriller
Step to the graveyard easy

Matthew Cape przeżywa chyba kryzys wieku średniego i przyłapany z kochanką, zaskakuje wszystkich: odchodzi od żony, rzuca pracę i całkowicie zrywa z przeszłością. Nie zapomina tylko o swej pasji: hazardzie. l tak trafia w czasie podróży po drogach i bezdrożach jego wielkiego kraju naTanyę i Bonne ,a Judsonów. Także hazardzistów, tyle że polujących teraz na kozła ofiarnego.

źródło opisu: Wydawca

źródło okładki: Wydawca

betulek | 2016-08-11

Bohater w drodze (chaotycznej i pozornie bezcelowej) odkrywa samego siebie na nowo. Zrywa łańcuchy konwenansu, robi tylko to, co lubi i stwierdza, że lubi być "facetem w porządku" - odważny, lojalny i prawy. Poznaje parę oszustów i domyśla się dalszego ciągu ich przekrętów, zatem wyrusza w drogę, by ostrzec ewentualne ofiary. Nieraz sam otrze się o śmierć lub też po prostu dostanie po pysku, ale z pełną konsekwencją wyjaśni sprawę do końca. Opowieść interesująca, wciągająca, czyta się szybko i z przyjemnością, a zakończenie - zaskakujące.

owid_5 | 2017-02-11
carly32 | 2015-08-01