Jednooki Budda. Powieść kryminalna

Wydawnictwo: Xeein
LubimyCzytać

Oppenheim jest mistrzem wśród twórców powieści kryminalnych i sensacyjnych."...Powieści jego czyta się jednym tchem, przy coraz więcej wzrastającem zainteresowaniu." Absolutna klasyka powieści kryminalnej, przedruk sprzed kilkudziesięciu lat.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

książek: 2083
wrzos118 | 2017-07-18

Powieść sensacyjna napisana żywym i błyskotliwym stylem. Narratorem jest major Owston, zaangażowany przez milionera Martina Hewsa do ochrony jego unikalnej kolekcji obrazów i rzeźb. Na cenne zbiory Hewsa Scotland Yard, który dzięki umiejętności charakteryzacji i zmianom swojej fizjonomii kpi sobie z całej londyńskiej policji. Sympatyczny major Owston ...

wlodetzky | 2016-01-11

Specyficznie napisana, konkretna, wciagajaca. Nie wszystkim sie spodoba.