Pokusa

Świat Książki
2008-01-01
2008-01-01
Joanna Grabarek
przynęta majątek rodzina porażka sława Hollywood sukces

nie spodziewałam się, że książka mnie tak pozytywnie zaskoczy i wciągnie!

nie spodziewałam się, że książka mnie tak pozytywnie zaskoczy i wciągnie!

Inteligentna narracja, błyskotliwie poprowadzona akcja, bohater budzący sympatię (mimo kilku nieszczęśliwych wyborów i nieczystych zagrywek),wszystko razem przemyślane, poprowadzone sensownie i logicznie.
Jednym słowem rozrywka na najwyższym poziomie, trudno się oderwać :)

Jednym słowem rozrywka na najwyższym poziomie, trudno się oderwać :)

Książka zdecydowanie na jeden raz. Historia dość spójna, choć zdecydowanie z niższej półki, ale męczyły mnie próby zrobienia z tej książki czegoś więcej niż zwykłe czytadło. Jakieś rozważania filozoficzne... Zupełnie niepotrzebne dorabianie ideologii do prostej w sumie historyjki. Aspirujący scenarzysta po latach posuchy łapie wreszcie szczęście za ogon. A jak nowe życie, to zaraz za tym idzie nowa partnerka i wszystko w ogóle nowe, większe i lepsze. Aż trafia na kogoś, kto jest wyżej od niego w łańcuchu pokarmowym, jest sprytniejszy, a może tylko ma więcej pieniędzy i nagle to piękne, nowe życie rozpada się jak domek z kart, a nasz bohater znów znajduje się na początku drogi na szczyt. Banał.

Początek taki sobie,środek przeleciany po łebkach,zakończenie może być.Generalnie książka nie powala.Zawiodłam się bardzo na autorze "Grzęzawiska",które dla odmiany gorąco polecam.

Straszna szmira. żałuję czasu spędzonego nad nią..

Straszna szmira. żałuję czasu spędzonego nad nią..

lekka, łatwa, z fajną fabułą

lekka, łatwa, z fajną fabułą