W cieniu nadziei

2008-01-01
2008-01-01
978-832470580-1
romans

Książka moim zdaniem dotyczy głównie trudnej relacji córki z matką. Córki, która żyje w cieniu tragedii, jaką jest porwanie brata i matki, która podporządkowuje życie rodziny sprawie porwania syna. Nie dziwi mnie, że jako matka nie wątpi, że syn kiedyś wróci, dziwi mnie, że nie obdarza miłością żyjącej obok córki. Ta jest jedynie zaopiekowana - nakarmiona i nauczona. O uczuciach mowy nie ma...

Bardzo fajna książka. Polecam :)

Bardzo fajna książka. Polecam :)

Nie spodziewałam się niczego nadzwyczajnego po tej książce, jednak miło się zaskoczyłam. Wciągająca fabuła, język też niczego sobie, całość na mocne 6. :)

Bardzo fajna książka. Myślałam, że trochę inaczej się skończy.

Bardzo fajna książka. Myślałam, że trochę inaczej się skończy.

15 października 2002 Thomas Randal Freeman został brutalnie zamordowany w swoim domu. Został śmiertelnie raniony w tył głowy pogrzebaczem a po sekcji zwłok okazuje się, że morderca oddał około pięćdziesięciu ciosów. Mordercą okazuje się pięćdziesięcio pięcio latka, Doris Fisher.
Morderczyni po dokonaniu zbrodni nagle o wszystkim zapomina. W ogóle nie pamięta co zrobiła. Jednak była na tyle świadoma żeby przejść po zalanej krwią podłodze, dotrzeć do telefonu i wezwać policję.
Kiedy radiowóz zabiera Doris Fisher z miejsca zbrodni, policja przeszukuje dom ofiary. W szafie znajdują skrępowanego, zakneblowanego i wygłodzonego czteroletniego chłopca. Chłopiec żyje.
Doris Fisher nie zdołała jednak uratować siedmiorga dzieci, które zniknęły w ciągu ostatnich dziesięciu lat. Ich kości i czaszki wydobyto z ziemi pod piwnicą ofiary....

Najpierw , jak ci mogę .Nawet mnie wciągnęła ,ta historia .Ale potem, już mi było obojętne , co się dalej stanie .Ot nic szczególnego .

Dziwna. Niby mnie wciągnęła, bo ciekawa byłam co dalej, ale zakończenie rozczarowujące. Mam wrażenie, że książka nie została skończona. Czuję niedosyt.

Rozczarowujące zakończenie.
Całość ciekawa i zastanawiająca.

Rozczarowujące zakończenie.
Całość ciekawa i zastanawiająca.

Zakończenie książki mnie zawiodło.

Zakończenie książki mnie zawiodło.

• 2011
  • Babskie
  • Posiadam📜🕯️
  • Z Biblioteki

Dodaj cytat z książki W cieniu nadziei