Ludojad

Wydawnictwo: e-bookowo.pl
hose444

Seryjny morderca, który zjada swoje ofiary, egzekucja gangsterska w luksusowym hotelu, „chłopcy-maczetowcy” terroryzujący ulice Krakowa i inne sprawy jakby żywcem wyciągnięte z kronik kryminalnych. A w środku tego wszystkiego on – nieustępliwy, nie mający nic do stracenia twardy glina o najlepszej statystyce w Wydziale Zabójstw. Człowiek wrażliwy ukryty w masce bezuczuciowego cynika, z...

A w środku tego wszystkiego on – nieustępliwy, nie mający nic do stracenia twardy glina o najlepszej statystyce w Wydziale Zabójstw. Człowiek wrażliwy ukryty w masce bezuczuciowego cynika, z koszmarną przeszłością, zakochany beznadziejnie w kobiecie swojego życia – również oficerze polskiej policji. Wczuj się i wejdź w myśli podkomisarza Łukasza Karwana – dzięki historii opowiadanej z jego perspektywy!
Pierwsza część ostrej jak żyleta opowieści o „Kruku” – gorąco zapraszam do jej przeczytania!

źródło opisu: https://www.e-bookowo.pl/proza/ludojad.html

źródło okładki: https://www.e-bookowo.pl/proza/ludojad.html

Calamitas | 2017-01-31

Nie ma o czym pisać, jednak przestrzegam. Może dlatego, że sama przeczytałam pod wpływem dobrej oceny na LC. Tymczasem naprawdę mogłam ten czas lepiej zainwestować. Wszystko w tej książce jest płaskie jak naleśnik. Główny bohater wzbudza tylko politowanie. Do tego ma psa, całkiem sporego (pitbulla jeśli dobrze pamiętam), który załatwia (i to pamiętam doskonale) swoje potrzeby do kuwety. Takie rzeczy tylko w... książce pana Jarosza.

kina | 2015-08-10
Na półkach: Przeczytane, Kindle
Przeczytana: 09 kwietnia 2016

28 / 2016

Andrzej146 | 2015-08-07
Przeczytana: 07 sierpnia 2015

Niezła pozycja, godna uwagi ze względu na charakterystyczny, gęsty klimat, przypominający nieco stare, dobre kryminały z Polski.