Rodzina

Cykl: Na zawsze (tom 5)
Wydawnictwo: Amber
A Forever Family
karollllllla

Malarka Ellery i Connor Black, zabójczo przystojny właściciel wielkiego konsorcjum, spotkali się kiedyś przypadkiem. Zakochali się, choć on nie wierzył już w miłość, a ona nie wierzyła, że mogą być razem. Razem w bliskości i czułości pokonali jej śmiertelną chorobę i przetrwali najcięższe próby. Teraz z dziećmi, Julią i Collinem, są szczęśliwą rodziną szczęśliwych ludzi. Jednak tajemnica z przeszłości, którą przypadkiem odkryją, może zmienić ich świat, a człowiek, który pojawi się, na zawsze zmienić ich rodzinę. A w ich życie znowu wkracza choroba. Czy Ellery i Connor, Julia i Collin sprostają tej próbie? Czy miłość, oddanie, rodzinne więzi i przyjaciele przywrócą im szczęście?

SANDI LYNN w 2013 roku samodzielnie opublikowała powieść Na Zawsze, pierwszą z serii sprzedanej już w 700 000 egzemplarzy. Wszystkie tomy stały się bestsellerami "New York Timesa". Seria Love i kolejne jej powieści cieszą się równie wysoką popularnością wśród

czytelników.

źródło opisu: http://www.wydawnictwoamber.pl

źródło okładki: http://www.wydawnictwoamber.pl

Miranda | 2018-08-10
Przeczytana: 10 sierpnia 2018

„Nigdy nie pozwól, żeby okoliczności w twoim życiu stanęły ci na drodze do bycia
lepszym człowiekiem. Czasami życie nie jest w porządku, ale urodziłeś się, żeby być kimś wyjątkowym bez względu na to, co się stanie. Musisz podążać za swoim sercem. Nie bądź ofiarą okoliczności”

Bebe | 2017-10-12
Na półkach: Przeczytane, Legimi
Przeczytana: 12 października 2017

Cieszę się, że to już koniec tej serii. Książka ma bardzo dużo wątków, dzięki temu jest ciekawa i wciągająca. Jednak niektóre dialogi były tak sztywne i nierealne, że nie mogłam uwierzyć, że ktoś to naprawdę napisał i wydał...

Marzena | 2017-01-26
Przeczytana: 25 stycznia 2017

Niby trochę zbyt ckliwe, niby brak pomysłu na zakończenie, ale... nie sposób się z nimi nie zżyć.

agateczka5 | 2016-12-23
Na półkach: Przeczytane, E-book

Super seria :)

Agnieszka | 2016-06-30
Na półkach: Przeczytane, Sandi Lynn
Przeczytana: 30 czerwca 2016

Masz rację Connor, na zawsze pozostaniecie w moim sercu.

Madzia | 2016-03-15
Przeczytana: styczeń 2016

może to będzie płytkie, ale ja po prostu lubię tę serię :)) historia Ellery i Connora jest prosta, wzruszająca itp.... czyta się lekko i przyjemnie..

mizialin | 2016-03-04
Przeczytana: 2016 rok

Myślałam, że książka będzie sielankowa i nudna, ale się zdziwiłam. Bardzo ciekawe dalsze losy wszystkich :)

Miss_Bovary | 2016-02-22
Przeczytana: 20 lutego 2016

Hmmmm... chyba jednak co za dużo, to niezdrowo. Pierwsze tomy serii totalnie mnie zachwyciły, ale kolejne książki troszkę mnie znudziły. A już ostatni tom, czyli Rodzina uważam właściwie za trochę wymuszony i niepotrzebny. To takie jakby dalsze losy rodu Blacków po latach, gdy dzieci Ellery i Connora już się usamodzielniły.

Niby pomysł sam w sobie nie taki zły - w końcu często zarzuca się książkom, zwłaszcza obyczajowym, że pokazują jedynie happy end i nigdy nie wiemy, co działo się dalej z bohaterami. Jednak muszę powiedzieć, że raczej się wynudziłam przy tej książce. Nie wniosła specjalnie nic nowego, a zaproponowane przez autorkę dramaty i zwroty akcji specjalnie nie wzbudziły mojej ciekawości, zwłaszcza, że rozwiązania wszystkich problemów były banalne, nieprzemyślane i wręcz nieprawdopodobne (tyle cudownych zbiegów okoliczności!).

Książka napisana jest z perspektywy wielu bohaterów - narratorami są Connor, Collin, Ellery i Julia, ale nie miałam problemów z połapaniem się w...

Beata90 | 2016-02-18
Przeczytana: 18 lutego 2016

Ostatnia z tej serii już książka, w której wszystko się kończy co złe a pozostaje to co dobre :-) Polecam :-) !!