Odkrywając tajemnice

Cykl: Inside Out (tom 3)
Wydawnictwo: Pascal
Revealing Us
karollllllla

Sara i Chris wyjeżdżają do Paryża. Ledwo udaje się im rozwikłać zagadki z przeszłości i wyplątać z poważnych kłopotów, a już czekają na nich kolejne niespodzianki. Sara zostaje oskarżona o morderstwo Rebeki. Toczy się śledztwo, a tajemniczy świat Paryża budzi w Sarze niepokój. Pojawiające się kobiety wywołują w niej poczucie zagrożenia, a obietnice Chrisa, że nie będzie miał przed nią...

Sara i Chris wyjeżdżają do Paryża. Ledwo udaje się im rozwikłać
zagadki z przeszłości i wyplątać z poważnych kłopotów, a już
czekają na nich kolejne niespodzianki.
Sara zostaje oskarżona o morderstwo Rebeki. Toczy się śledztwo,
a tajemniczy świat Paryża budzi w Sarze niepokój. Pojawiające się
kobiety wywołują w niej poczucie zagrożenia, a obietnice Chrisa,
że nie będzie miał przed nią tajemnic, okazują się złudne.
Odkrywając sekrety Chrisa, Sara zanurza się w jego intymnym świecie.
Poznaje najbardziej zranione i kruche zakamarki jego duszy. Czy warto
dociekać prawdy? Jak potoczą się losy Sary? Czy to prawdziwa miłość,
która zwycięży wszystko?

źródło opisu: http://www.pascal.pl

źródło okładki: http://www.pascal.pl

Jagusia | 2019-06-03

Kolejna część historii Sary i Chrisa. Sara decyduję się na wyjazd z Chrisem do Paryża i ta decyzja pociąga za sobą wiele konsekwencji jak barierę językową, niesłuszne oskarżenia, śledzenie, spotkanie z kobietami, które odegrały w życiu Chrisa znaczące role i kolejne nierozwiązane tajemnice.

red_riddle | 2019-04-12
Przeczytana: 12 kwietnia 2019

Niestety z książki na książkę jest coraz gorzej. Tu już tak brakowało logiki i sensu że zupełnie nie rozumiałam jak można takie coś napisać.
Zachowanie Sary jest pozbawione jakiegokolwiek sensu. W jednej chwili chce zrobić jedno, za chwilę coś odwrotnego. Pod koniec książki z klubu wychodziła chyba ze 3 razy, po czym postanawia się napić przy barze...

Rozwiązanie tajemnic Chrisa niestety totalnie rozczarowujące. Zostawione na ostatnie kilka stron. Niestety ta para w ogóle mnie do siebie nie przekonała, a wygląda na to, że chyba jeszcze nie wszystko za nami? Ciągle mamy nierozwiązaną zagadkę zniknięcia Elli, morderstwa Rebecci, paszportu Sary.... ale szczerze mówiąc to jedna z nielicznych historii, której ciąg dalszy mnie mało interesuje. Ogólnie nie lubię zostawiać historii w środku, ale ta opowiadana jest w taki sposób, że zupełnie nie czuje się w nią zaangażowana i nie czuje abym coś straciła jak jej nie doczytam.

Justyna | 2018-07-28
Przeczytana: 25 lipca 2018

Mam żal do wydawnictwa, gdyż po opublikowaniu trylogii, reszta książek autorki nie została przełożona na język polski. Książka ostawia niedosyt, a znalezienie następnych części w polskim języku jest raczej niemożliwe. Wciągająca historia, choć sprawy poruszone w całej trylogii nie rozwiązują się. Jestem lekko rozczarowana, ale chcę więcej.

Marta Struk | 2017-11-14
Przeczytana: 14 listopada 2017

Dalsze losy Sary i Chrisa. Podróż do Paryża, która pozwoli odkryć sektety Chrisa. Do tego dochodzi śledztwo, a tajemniczy Paryż budzi w Sarze niepokój.
Polecam 😁

kumiko989 | 2017-07-15
Przeczytana: 01 lipca 2017

Sara zostaje oskarżona o zabójstwo Rebeki.Razem z Chrisem wyjeżdża do Paryża.Jednak tam nie czeka na nich sielanka.Poznaje coraz więcej jego tajemnic,zaczyna mieć jeszcze większe wątpliwości.

mary1984 | 2017-02-06
Na półkach: Przeczytane, 2017, Ulubione😊
Przeczytana: 26 stycznia 2017

Kocham tą serię, kocham tą historię, polubiłam styl pisania tej autorki...
przeczytałam kilka erotyków i zawsze pomijałam opisy scen erotycznych bo niestety nie podobał mi się sposób opisywania seksu, wulgaryzmy itp... a tutaj jest inaczej...Historię Chrisa i Sary można trochę porównać do historii Millera i Oliwii z serii "ta noc". Tylko,że tutaj wszystko jest lepsze, ładniej opisane...dojrzalsze...owszem są momenty ale jest ich dużo mniej... tak jakby seks był tylko dodatkiem do ciekawej historii a nie na odwrót..nie ma dużo wulgaryzmów, nie ma nadmiernego słodzenia...
Na pewno bedę wracać do tej historii i świata przedstawionego przez Lisę Renee Jones bo na razie Chris i Sara są moją ukochaną parą jesli chodzi o literaturę z pogranicza romansu i erotyki...

Dominika | 2016-10-29

Szkoda że nie ma dalszego ciągu po polsku. Czy można liczyć na ciąg dalszy?

Pacynka1973 | 2016-07-31
Przeczytana: 2016 rok

czekam aż wydadzą części z zapiskami pamiętnika Rebeki

Kasia | 2016-01-13

Jestem trochę zawiedziona, myślałam, że więcej rzeczy się wyjaśni. Jednak mimo to fajnie i przyjemnie się czyta. :)
Mnie osobiście najbardziej zaintrygował epilog:)

MójPunktCzytania | 2016-01-02

Po raz trzeci chylę czoło przed Autorką. Przede wszystkim dlatego, że owszem – książka należy do literatury erotycznej, ALE w tej kategorii książek rzadko znajdujemy coś wartościowego. A w tym przypadku, powiedziałabym, że erotyzm wybrzmiewa przy każdej scenie głównych bohaterów, ale nie tłamsi historii, która wciąga i trzyma w napięciu do samego końca.
Oczywiście „Odkrywając tajemnice” to dalsze losy Sary i Chrisa. Nowe problemy – chociaż są one raczej kontynuacją poprzednich zdarzeń – nie dają spokoju tej dwójce. Tej namiętnej dwójce ;-).
Co jest treścią? Paryż. Oskarżenie Sary o zabójstwo Rebeki. Poznanie przeszłości Chrisa – również jego kobiet.
Czy Sara to wytrzyma? Czy ich związek przetrwa?
Jedno jest pewne: nie uśniecie spokojnie, dopóki nie przeczytacie ostatniej strony!
Czekam z niecierpliwością na kolejną część.

www.mojpunktczytania.blogspot.com