Rodzina

Okładka książki Rodzina Sandi Lynn
Okładka książki Rodzina
Sandi Lynn Wydawnictwo: Amber Cykl: Na zawsze (tom 5) literatura obyczajowa, romans
Na zawsze (tom 5)
A Forever Family
Amber
2015-11-19
2015-11-19
Agnieszka Ewa Bill
miłość szczęście cierpienie romans choroba rodzina dzieci dom przyjaźń

Mam nadzieję,że autorka nie będzie chciała kontynuować serii bo już czuję się znudzona. Ckliwa, mało prawdziwa, przesłodzona bajka dla naiwnych taka do pomarzenia. Niestety jako opowieść niezbyt wiarygodna i ciekawa. Szkoda czasu.

Uwielbiam. Cała seria jest cudowna.

Uwielbiam. Cała seria jest cudowna.

„Nigdy nie pozwól, żeby okoliczności w twoim życiu stanęły ci na drodze do bycia
lepszym człowiekiem. Czasami życie nie jest w porządku, ale urodziłeś się, żeby być kimś wyjątkowym bez względu na to, co się stanie. Musisz podążać za swoim sercem. Nie bądź ofiarą okoliczności”

Cieszę się, że to już koniec tej serii. Książka ma bardzo dużo wątków, dzięki temu jest ciekawa i wciągająca. Jednak niektóre dialogi były tak sztywne i nierealne, że nie mogłam uwierzyć, że ktoś to naprawdę napisał i wydał...

Niby trochę zbyt ckliwe, niby brak pomysłu na zakończenie, ale... nie sposób się z nimi nie zżyć.

Super seria :)

Super seria :)

Masz rację Connor, na zawsze pozostaniecie w moim sercu.

Masz rację Connor, na zawsze pozostaniecie w moim sercu.

może to będzie płytkie, ale ja po prostu lubię tę serię :)) historia Ellery i Connora jest prosta, wzruszająca itp.... czyta się lekko i przyjemnie..

Myślałam, że książka będzie sielankowa i nudna, ale się zdziwiłam. Bardzo ciekawe dalsze losy wszystkich :)

• Sandi Lynn