Rodzina

Sandi Lynn Wydawnictwo: Amber Cykl: Na zawsze (tom 5) literatura obyczajowa, romans
A Forever Family
Na zawsze (tom 5)
literatura obyczajowa, romans
Agnieszka Ewa Bill
miłość szczęście cierpienie romans choroba rodzina dzieci dom przyjaźń

„Nigdy nie pozwól, żeby okoliczności w twoim życiu stanęły ci na drodze do bycia
lepszym człowiekiem. Czasami życie nie jest w porządku, ale urodziłeś się, żeby być kimś wyjątkowym bez względu na to, co się stanie. Musisz podążać za swoim sercem. Nie bądź ofiarą okoliczności”

Cieszę się, że to już koniec tej serii. Książka ma bardzo dużo wątków, dzięki temu jest ciekawa i wciągająca. Jednak niektóre dialogi były tak sztywne i nierealne, że nie mogłam uwierzyć, że ktoś to naprawdę napisał i wydał...

Niby trochę zbyt ckliwe, niby brak pomysłu na zakończenie, ale... nie sposób się z nimi nie zżyć.

Super seria :)

Masz rację Connor, na zawsze pozostaniecie w moim sercu.

może to będzie płytkie, ale ja po prostu lubię tę serię :)) historia Ellery i Connora jest prosta, wzruszająca itp.... czyta się lekko i przyjemnie..

Myślałam, że książka będzie sielankowa i nudna, ale się zdziwiłam. Bardzo ciekawe dalsze losy wszystkich :)

Hmmmm... chyba jednak co za dużo, to niezdrowo. Pierwsze tomy serii totalnie mnie zachwyciły, ale kolejne książki troszkę mnie znudziły. A już ostatni tom, czyli Rodzina uważam właściwie za trochę wymuszony i niepotrzebny. To takie jakby dalsze losy rodu Blacków po latach, gdy dzieci Ellery i Connora już się usamodzielniły.

Niby pomysł sam w sobie nie taki zły - w końcu...

Ostatnia z tej serii już książka, w której wszystko się kończy co złe a pozostaje to co dobre :-) Polecam :-) !!

• E-book
  • Sandi Lynn