Dla twojego dobra

Okładka książki Dla twojego dobra Meredith Wild
Okładka książki Dla twojego dobra
Meredith Wild Wydawnictwo: Burda Publishing Polska Cykl: Haker (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Haker (tom 2)
Hardpressed
Burda Publishing Polska
2016-01-13
2016-01-13
2015-05-12
Aldona Możdżyńska-Biała
Obsesja zaufanie miłość nowy rozdział w życiu przeszłość

Okładka książki Klątwa burz Angel Payne, Meredith Wild
Klątwa burz Angel Payne, Meredi...
Okładka książki Serce ognia Angel Payne, Meredith Wild
Serce ognia Angel Payne, Meredi...
Okładka książki Krew Zeusa Angel Payne, Meredith Wild
Krew Zeusa Angel Payne, Meredi...
Okładka książki Zmysłowa przygoda z superbohaterem Angel Payne, Meredith Wild
Zmysłowa przyg... Angel Payne, Meredi...

Strasznie się męczyłam ale dałam radę.

Strasznie się męczyłam ale dałam radę.

Sympatyczna jak pierwszy tom. Szybko się ją czyta. I polecam fanom, którzy uwielbiają "Piędziesiąt Twarzy Grey"

Kontynuacja losów Blake'a i Erici. Akcja nabiera rumieńców, oprócz tego co już mieliśmy, czyli zauroczenia, namiętności, chęci kontroli, problemów z zaufaniem, pojawia się tajemnica, intryga i sporo emocji ....

Podchodziłam do tej książki na dwa razy. Pierwszy raz doszłam do połowy i podałam się. Drugi raz zaczęłam od nowa i w ciągu trzech dni ją połknęłam. Czytanie jej szło mi średnio. Historia jakich wiele. Bez efektu WOW, bez ciarek, bez większych emocji.

No cóż... muszę przyznać, że w drugiej części znalazłam to czego zabrakło mi w pierwszej: rozstanie, intryga, ciutkę emocji. Odnoszę jednak wrażenie, że głównych bohaterów łączy jedynie pociąg seksualny, zazdrość i nieustająca chęć niesienia sobie pomocy. Trochę przesadzone jak dla mnie.
Myślę, że sięgnę po kolejną część z czystej ciekawości

Myślę, że sięgnę po kolejną część z czystej ciekawości

Muszę się przyznać, że ta seria leżała już jakiś czas na mojej półce i grzecznie czekała aż zdecyduje się po nią sięgnąć. Mówiąc „jakiś czas” mam na myśli rok! I to równy. Te książki dostałam pod choinkę w 2017 roku, a zaczęłam je czytać po świętach 2018. Powiem Wam szczerze, że cieszę się, iż w końcu po nie sięgnęłam, ponieważ spędziłam przy nich miło czas. Mam kilka zastrzeżeń, ale ogólnie mi się podobała.

Już na okładce widnieje blurb, iż książka jest idealna dla fanek „Pięćdziesiąt twarzy Greya". Osobiście uważam, że dla niektórych może być to odstraszająca informacja. Gdyby nie polecenie pewnej osoby możliwe, że i ja bym ją zostawiła. Takie dopiski mnie nie zachęcają i żałuję, że takie coś zostaje dopisywane do książek. Ja nie czytałam serii z „Greyem” jedynie oglądałam filmy, więc pewnie nie dla mnie to oceniać, ale mimo wszystko uważam, że takie dopiski są kompletnie niepotrzebne.

Seria „Haker” okazała się nieco tajemniczym i mrocznym erotykiem. Absolutnie nie mówię, że było to coś wybitnego, ale uważam, że autorka naprawdę się postarała i stworzyła całkiem dobrą serię. Książki, mimo iż czasami były schematyczne i przewidywalne czytało się bardzo dobrze i szybko. Okazały się wciągające. Myślę, że ta seria spodoba się wszystkim, którzy lubią tego typu literaturę.

Pełna opinia znajduje się na moim blogu! Zapraszam!
www.zaczytanaanielka.blogspot.com
~Zaczytana Anielka~

No dobra, w tej części ujawnia się podobieństwo Blake do Greya.... nie jestem przekonana czy to mi się akurat podoba, ale na razie nie było tak źle, nie poszło to na tyle daleko aby mnie to raziło... przyznaje, że Greya nie przeczytałam, bo nie przepadam za "łamaniem" kobiety i relacją Pan-Uległa. W tej części na szczęście mieliśmy tylko zalążek tego.
No i w końcu coś co lubię w tych książkach, czyli rozstanie, cierpienie, odchodzenie od zmysłów i zazdrość, czyli standardowe emocje towarzyszące rozstaniom w tego typu książkach. To są fragmenty, które najbardziej mnie poruszają, czytam je z ręką przyciśniętą do klatki, łzami w oczach i czasami nie mogę oddychać.
Dodatkowo ciekawe wątki poboczne, chociaż uważam, że wątek z Risą mógł byś lepiej rozwiązany, a on tak na prawdę zajął pół strony....no chyba że pojawi się jego kontynuacja w kolejnym tomie. Mam taką nadzieje, że bo czuje niedosyt logiki w tej całej sprawie.
Wątek Davida również taki trochę dziurawy, niezłe z niego ziółko trzeba przyznać i nie sądze aby faktycznie skończyło się na tym na co się umówili.
Ogólnie drugi tom jest lepszy od poprzedniego, trochę więcej się dzieje, jest trochę ognia, czyta się przyjemnie i w zasadzie w jeden dzień można spokojnie ją skończyć.

No i w końcu coś co...

Uwielbiam tą serię ❤

Uwielbiam tą serię ❤

Druga część jeszcze lepsza od pierwszej. Jestem zachwycona jak autorka rozwinęła akcję. Oprócz gorącego romansu, przeplata się wątek morderstwa, tajemnic, intryg. Po prostu rewelacja! Książka wciągnęła mnie tak mocno, że nie oderwałam się od niej, dopóki całej nie skończyłam i mam zamiar zaraz brać się za trzecią część!

Niewiele jest takich książek, do których chce się wracać po raz kolejny. Nie każda książka może dać nam to, co od niej oczekujemy. Jeśli chcecie dostać od powieści coś pikantnego lub historię o niezależnej kobiecie i milionerze w roli głównej to ta książka jest dla ciebie. Drugi tom Hakera „Dla Twojego Dobra” Mereditch Wild jest kontynuacją powieści pierwszej części. Jeśli chcecie wiedzieć, co wydarzyło się dalej to zapraszam na recenzję.

Erica i Blake znów są razem po mimo obsesji na punkcie kontroli kobieta zaufała hakerowi, którego kocha. Obydwoje spełniają się zawodowo a Erica właścicielka portalu internetowego coraz lepiej sobie radzi, lecz hakerzy z M98 tak szybko nie odpuszczają i non stop im uprzykrzają życie. Właścicielka postanawia coś z tym zrobić. Kiedy wszystko wydaje się dobrze układać na jej drodze pojawia się znów koszmar z przed czterech lat. Erica wie, że ma oparcie w Blaku i Danielu, ale czy zaufała odpowiedniej osobie? Co zrobi Erica, kiedy zostanie zmuszona do podjęcia decyzji, która może zniszczyć jej życie miłosne? I co w tym wszystkim jest wplątana Risa?

Kiedy zaczęłam czytać pierwszą część z serii Haker postanowiłam przeczytać każdą kolejną książkę napisaną z pióra Meredith Wild. „Dla Twojego Dobra” jest to historia, o której myślałam, co jeszcze może nam zaprezentować pisarka? A czytając znalazłam bardzo dużo scen seksu (nieziemskiego, od którego dostawałam wypieków na twarzy) a także kłamstwa i zazdrość. Choć nie myślałam, że historia znów będzie tak wciągająca to cały czas liczyłam, że znajdę coś takiego, co poruszy mój wszechświat i przewróci go do góry nogami.
"Szeptał, co chciałby mi zrobić, co czuje, będąc we mnie. Wyszeptał, że chciałby zostać tak już na zawsze, bym nigdy nie zapomniała, kto mnie kocha."
Fabuła książki już od pierwszych stron wciąga nas do niesamowitego świata pełnego seksu, w którym aż iskrzy od pożądania, lecz później demony z przeszłości wracają i upominają się o swoje. Niezwykle poruszająca historia, która tak naprawdę porusza ważne problemy i skłania nas do refleksji. Nie chcę wam tu spolerować, ale uwierzcie, że warto.

Meredith Wild jest niesamowitą pisarką i od samego początku przykuła moją uwagę treścią, która przemawia do mnie i ją uwielbiam. Może nie każdemu się podobać, bo treść jest trochę podobna do innych książek tj. „Grey”, ale jej treść broni wszystko, co w niej znajdziemy. Książkę czytało się lekko i przyjemnie a historia wciąga nas od samego początku nie pozwalając odłożyć powieści na ostatniej kropce w zdaniu. Najbardziej szokujące jest zakończenie i teraz muszę zaczynać czytać trzecią część, aby teraz dowiedzieć się, co wydarzy się w kolejnej części najgorętszej pary w Bostonie.

„Dla Twojego Dobra” jest to niezwykła kontynuacja historia, która bardzo mi się podobała. Czytając książkę uśmiech nie schodził mi z twarzy a krew w moich żyłach aż gotowała się od nadmiaru emocji. Przeczytałam tę książkę naprawdę szybko tylko, dlatego że nie powiewa od niej nudą a każdą scenę zbliżenia przeżywałam kilka krotnie. Długo nie zapomnę o tej powieści. Gorąco polecam.

• 2016
  • Ebooki

Dodaj cytat z książki Dla twojego dobra