Jesteś wyzwaniem

Cykl: Unravel Me (tom 2)
Wydawnictwo: Pascal
Make Me Yours
primrose

Liz, przyjaciółka Ashlyn z bestsellerowej powieści "Jesteś zagadką", to atrakcyjna studentka łapiąca życie pełnymi garściami. Nie obce są jej romanse, nawet z własnym promotorem. Wszystko zmienia się, gdy na jej drodze staje nieziemsko przystojny chłopak z sąsiedztwa. Spotkania z innymi mężczyznami nie smakują już jak dawniej, bo w myślach Liz tęskni za Cohenem. Choć wykorzystuje swój...

Spotkania z innymi mężczyznami nie smakują już jak dawniej, bo w myślach Liz tęskni za Cohenem. Choć wykorzystuje swój seksapil na każdym kroku, chłopak w sprawach łóżkowych pozostaje nieugięty. Mimo, że między nimi iskrzy, namiętność w ich sypialni ma jedną granicę – on nie chce iść na całość.

Napięcie rośnie z każdą wspólnie spędzaną chwilą. Jednak dzieli ich odmienne podejście do związków. Pozostaje też ten problem.

Czy Cohen złamie swoje zasady?
A może dla Liz zmieni postanowienie?
Zwycięży miłość czy pożądanie?

źródło opisu: Wydawnictwo Pascal, 2016

źródło okładki: www.pascal.pl

Zaczytana | 2018-06-30
Przeczytana: 30 czerwca 2018

Genialna powieść dla kobiet dorosłych, dużo pikantnych szczegółów, bardzo mocno działa na wyobraźnie i niesamowicie trzyma w napięciu. Polecam jak najbardziej :)

Melanie | 2018-06-22
Przeczytana: 06 czerwca 2018

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Recenzentka: https://witchmargoczyta.blogspot.com/
Drugi tom z serii Unravel Me, jest kolejną częścią w której tym razem poznajemy Liz, przyjaciółkę naszej bohaterki z pierwszego tomu Ashlyn. Autorka jak zwykle zachwyca swoim lekkim i perfekcyjnym piórem, które sprawia że lektura niesamowicie szybko się czyta.
Tym razem Pani Kendall Ryan, skupiła się bardziej na życiu bohaterów i ich problemach, a także ich uczuciach, a nie tylko zwierzęcemu popędowi jakie mogliśmy zauważyć w pierwszej części "Jesteś zagadką". O nie, w tej części "Jesteś wyzwaniem", na spokojnie autorka pozwala nam krok po kroku poznawać naszych bohaterów. Co jest bardzo ważne. Ich życie nie jest tak chaotyczne jak w pierwszej części, ale jednak poczułam że zabrakło tego czegoś, co było zauważalne w pierwszej części. Tego poweru!

Kiedy życie daje nam szansę, nie zawsze korzystamy.

Eliza (Liz), nasza tytułowa bohaterka jest osobą żywą i pełną energii, wydawało by się że jest otwarta do świata i ludzie, ale tak...

Asia | 2018-06-13
Przeczytana: 12 czerwca 2018

Szybko się czytało. Dobra lektura na wieczór czy popołudnie w hamaku, aczkolwiek bez fajerwerków niestety.

pitowa | 2018-03-07

Druga część o niebo lepsza od pierwszej. Liz poznaje przystojnego strazaka studenta, oczywiscie przez swoja przeszlosc ma problemy z zaangażowaniem sie, ale jest nadzieja. W porownaniu do 1 czesci bohaterowie wydaja sie lepiej wykreowani i sama fabuła ciekawsza. Lekka ksiazka dosłowanie na jeden wieczór. Ciesze sie że zamowiłam obie części bo po 1 czułam niedosyt. Ogólnie polecam!

Tyśka97 | 2017-10-12
Na półkach: Przeczytane, Posiadam!, Rok 2017
Przeczytana: 12 października 2017

Po chwilowej przerwie od książek postanowiłam w końcu coś przeczytać i wybór padł na "Jesteś wyzwaniem". Co sądzę? Mimo, że lubię romanse i te wszystkie pełne emocji historie, tak historia Cohena i Liz nie przypadła mi za bardzo do gustu. Nie wiem, może dlatego, że szybko przewidziałam zakończenie i jak dla mnie to wszystko za szybko się potoczyło ;)
Książka była warta przeczytania i może wielu osobom się spodoba, w tym większości nastolatek ale ja oczekuję czegoś więcej widocznie, taki trochę niedosyt :) Ale polecam!

Małgorzatka | 2017-09-04
Przeczytana: 03 września 2017

Tego mi trzeba było - poczytać, nie myśleć ;)

Spencer_xoxo | 2017-08-05

Okładka: 10/10
Kreatywność: 8/10

MamaNaPetardzie | 2017-05-24
Przeczytana: 24 maja 2017

Jeśli ktoś spodziewa się tu jakiegoś erotyka sugerując się okładką to jest w dużym błędzie. Podpinam tą książkę pod powieść młodzieżową.
Opisane jest tu narastające powoli uczucie między dwojgiem młodych ludzi. Budzi się ono stopniowo, gdyż każdy z nich ma swoje wyobrażenie na temat związków, miłości i partnerstwa.
Książkę czyta się bardzo szybko, lekko i przyjemnie. Taka idealna pozycja na wieczór. Polecam

TYgryska | 2017-03-18
Przeczytana: 18 marca 2017

Po przeczytaniu tomu 1 ("Jesteś zagadką") wogóle nie ciągnęło mnie do kolejnego tomu. Nadarzyła się okazja to ściągnęłam z bibliotecznej półki. Tom 2 okazał się lepszy niż jego poprzednik.
Czyta się szybko i przyjemnie.
Przepiękna miłość, która stopniowo się rozwija. Ma swoje wzloty i upadki, uniesienia i wątpliwości. Tak naprawdę nie jest to łatwa miłość - On ma swoje zasady, Ona bagaż ciężkich doświadczeń. Przeciwieństwa się przyciągają.
Szczypta erotyzmu. Bohaterowie nie są irytujący. Do tego poznajemy inną stronę Liz.

Elza | 2017-02-07
Przeczytana: 04 lutego 2017

Książka na jeden wieczór, można się przy niej zrelaksować. Historia miłosna z lekkimi elementami humoru, dramatu, doprawiona gorącymi scenami. Nie jest to może książka najwyższych lotów, ale czyta się to bardzo dobrze i szybko. Polecam, jeżeli chce się ktoś na chwilę oderwać od zimowej rzeczywistości.