Jesteś wyzwaniem

Okładka książki Jesteś wyzwaniem Kendall Ryan
Okładka książki Jesteś wyzwaniem
Kendall Ryan Wydawnictwo: Pascal Cykl: Unravel Me (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Unravel Me (tom 2)
Make Me Yours
Pascal
2016-01-13
2016-01-13
2012-11-10
Regina Mościcka
przyjaźń miłość romanse namiętność erotyka seks napięcie zasady związek pożądanie

Lekko się czytało. Ciekawa. Ale to jak mnie irytowała postać Elizy to masakra. Sama nie wiedziała czego chce. Cohen był fajnym punktem tej historii od początku szczerze wyznał czego pragnie w zyciu.
A ona znając jego zasady łamała go, kusiła i kiedy w końcu zakochał się w niej i nie potrafił się oprzeć idąc z nią do łóżka, ona zaczęła go unikać. Jak tym mnie wkurzyła to głowa mała. Nie zasłużył na to.
Potem łatwo dala się odsunąć od niego w szpitalu. Nie walczyła.
To jego otwartość i dobroć spowodowała że porozmawiali i wyjaśnili wszystko. Tak naprawdę nie dało się go nie lubić. Ocena głównie za Cohena i ciekawą historię gdzie tym razem to facet jest tym trudnym do zdobycia.

Historia milosna Liz i Cohena jest urocza, pokrzepiajaca.
Uwazam, ze ksiazka ma niewykorzystany potencjal!
Watek romantyczny zasluguje na pochwale. Uczucie miedzy bohaterami rozwija sie sukcesywnie. Mimo szalejacej namietnosci, para angazuje sie w uczucia ostroznie. Zaciekawila mnie przeszlosc Liz oraz motywy dzialania Cohena.
Z drugiej strony, jestem rozczarowana fabula. A dokladniej, jej brakiem.
Ta ksiazka jest matowa, neutralna. Nie wyroznia sie niczym szczegolnym, totez nie zapada w pamiec

Historia milosna Liz i Cohena jest urocza, pokrzepiajaca.
Uwazam, ze ksiazka ma niewykorzystany potencjal!
Z drugiej strony, jestem rozczarowana fabula. A...

Początkowo bohaterka wydawała się być pusta lalą ale z każdą kolejną strona poznawałam młoda, potrzebująca miłości kobietę po ogromnej stracie.

Nawet łezka zakręciła mi się w oku, choć, znów jak dla mnie zbyt dużo scen erotycznych - mam wrażenie że więcej niż w pierwszej części serii.

Lekka,szybkie watki,ale ciekawy pomysl...Taka na letni jeden wieczor,nie rozumiem tylko czemu taka niska opinia...6 z 10...

Piękna historia.... Polecam!

Piękna historia.... Polecam!

Pierwsze wrażenie może być.
Oba tomy są lekkie nie wymagające myślenia 🤣.

Jeśli chodzi o fabułę w obu książkach  są ciekawe .
Niestety  nie są tak rozpisanie  jakbym oczekiwała. Brakuje mi tu pociągnięcia wątków a książka robi się płaska. Początkowy ogień czytania,  przygasa i już tylko tli się do końca .

Pierwsze wrażenie może być.
Oba tomy są lekkie nie wymagające myślenia 🤣.

Jeśli chodzi o fabułę w obu książkach  są ciekawe .

Historia wciągająca tak jak pierwsza część. Szybko się czyta.
Co do treści to moim zdaniem jest lepsza niż pierwsza część.

Historia wciągająca tak jak pierwsza część. Szybko się czyta.
Co do treści to moim zdaniem jest lepsza niż pierwsza część.

Liz przyjaciółka Ashlyn która po stracie swojego ukochanego nie sądzila że życie się jej tak zmieni gdy na jej drodze pojawił się przystojno seksowny facet z sąsiedzstwa któremu nie mogła się oprzeć.Z kazdym dniem wmawiała sobie że nic z tego nie bedzie ale uczucia były zbyt silne aby postapić inaczej.

Po thrillerach, które czytam namiętnie, naszło mnie na jakieś lekkie romansidło. W mojej biblioteczce, nie znajduje się dużo takich książek, więc miałam ograniczony wybór. Na najniższej półce znalazłam wciśniętą tę książkę, kupioną gdzieś dawno temu, tylko dlatego, że była bardzo tania. W końcu nadeszła jej chwila.

Cohen jest to oczywiście facet idealny. Która z nas nie chciałby poznać takiego przystojnego faceta i przeżyć gorącego romansu, który ma szansę przerodzić się w coś większego? Jednak główna bohaterka, strasznie mnie irytowała. Mimo to, że spotkało ją coś okropnego, czego dowiadujemy się pod koniec to i tak nie potrafię pałać do niej chociaż odrobiną sympatii. A kiedy zobaczyłam zwrot "Pan Słodziak" myślałam, że mam zwidy. Ja jako czytelnik odniosłam wrażenie, że autor, jak i tłumacz traktują mnie jak, szczerze mówią idiotkę. Chciałam odmóżdżacza i ta książka odmóżdżyła mnie totalnie. Jedyny plus, że przeczytanie jej zajmuje kilka godzin, i szybko przebrnęłam przez całość tej książki.

Cohen jest to oczywiście facet idealny. Która z nas nie...

Kolejny klasyczny romans autorstwa tej autorki według mnie lepszy od pierwszego. Bardzo dobrze jest pokazane z jakimi emocjami z przeszłości zmaga się główna bohaterka i to jak wpływa na to jej teraźniejszość i przyszłość. Jest to tak autentyczne i prawdziwe że człowiek czytający zupełnie to rozumie i nie doszukuje się "Ale jak to jest możliwe". Możliwe bo ludzkie.

• 2016
  • 2016

Dodaj cytat z książki Jesteś wyzwaniem