Koszmarny narzeczony

Wydawnictwo: Jaworski
literatura piękna

Książka ma ISBN w dwóch formatach (jak wiele książek wydanych w roku 2006). Ten drugi to: 8388797697. ... barszcz pryska na obrus, dziewczyna usiłuje złapać przewracający się talerz. za późno, na obrus i sukienkę leje się struga czerwonej cieczy. Katastrofa! Pan Marian gwałtownie wstaje. No tak cedzi było za pięknie. Moja dorosła córka jak nikt na świecie potrafi fundować mi rozczarowanie....

... barszcz pryska na obrus, dziewczyna usiłuje złapać przewracający się talerz. za późno, na obrus i sukienkę leje się struga czerwonej cieczy. Katastrofa! Pan Marian gwałtownie wstaje. No tak cedzi było za pięknie. Moja dorosła córka jak nikt na świecie potrafi fundować mi rozczarowanie. Przez chwilę, Andżeliko, wydawało mi się, że jesteś coś warta. Przez krótką chwilę. (...) Wstyd! Wstyd mi, że jestes moim dzieckiem!.

Ola Hoduń | 2015-01-07
Przeczytana: 06 stycznia 2015

Całkiem fajna, łatwo się czyta. Nawet mnie wciągnęła.

Dorcia | 2012-06-26
Na półkach: Przeczytane, 2012
Przeczytana: 31 sierpnia 2012

śmieszna, a jednocześnie życiowa

Anka | 2012-02-20

Genialna perspektywa, będąc kobietą można się wkurzyć czytając ją ale jest naprawdę obłędna

czytamcałyczas | 2011-09-25

Oto jak kończą męscy szowiniści .