Aria, do mnie! Skuteczna nauka przywołania

Wydawnictwo: Galaktyka
pies
flora i fauna

Dlaczego Twoja lodówka przykuwa uwagę psa skuteczniej niż Ty? Co zrobić, żeby pies przychodził, gdy go wołasz? Dzięki praktycznym radom zawartym w tej książeczce poznasz wiele metod uczenia przywołania i nauczysz swojego psa niezawodnego reagowania na Twoje polecenia. Dowiesz się, jak uniknąć najczęściej popełnianych błędów, które powodują, że Twój ulubieniec ucieka, zamiast spokojnie...

Dlaczego Twoja lodówka przykuwa uwagę psa skuteczniej niż Ty?

Co zrobić, żeby pies przychodził, gdy go wołasz?

i nauczysz swojego psa niezawodnego reagowania na Twoje polecenia. Dowiesz się, jak uniknąć najczęściej popełnianych błędów, które powodują, że Twój ulubieniec ucieka, zamiast spokojnie podchodzić do Ciebie.
Gdy twój pies będzie zawsze meldować się przy Tobie, gdy tylko go zawołasz, będzie bardziej bezpieczny, a Ty bardziej pewny swojego czworonożnego przyjaciela, wiedząc, że zawsze przybiegnie na polecenie „DO MNIE!”

Lillianna | 2015-03-25
Przeczytana: 25 marca 2015

Nauka przywoływania psa na komendę streszczona w 53 stronach, czyli krótko i na temat. Znane techniki wytłumaczone laickim językiem. Przydatna dla każdego właściciela psa, który chce nauczyć swojego pupila przywoływania na zawołanie bez względu na rozproszenia i warunki. Porady krok po kroku dla właścicieli szczeniąt oraz dorosłych psów. Polecam

no_rehearsal | 2015-03-02
Na półkach: Piesowe, Posiadam, Przeczytane

Krótka i lekka, wiec łatwa do przeczytania. A mimo, że krótka, to zawiera wszystkie niezbędne informacje jak nauczyć psiaka chyba najważniejszej komendy w jego życiu. Potraktujmy to nie jako naukę przywołania, a komendę ratującą życie pupila - zawołamy 'do mnie!' zanim wbiegnie na ulicę pełną samochodów, zanim puści się pędem przez las gubiąc drogę do domu, zanim podbiegnie do innego agresywnego psa. Dodatkowym atutem jest opisanie 'awaryjnego przywołania' - narzędzia, które - dobrze wyćwiczone - spowoduje, że pies usłyszy nas nawet gdy 'ogłuchnie' wiedziony instynktem łowcy/ucieczki.

marti91 | 2013-03-10

Dobra książka. Bez zbędnego biadolenia opisuje krok po kroku co i jak zrobić, aby nauczyć psa przywołania - od początku do końca i porządnie. I najważniejsze - wykorzystując tylko metody pozytywne.

Niezniszczalna | 2011-07-26

Rady zawarte w owej książce są bardzo pomocne w nauce przywpłania. Na prawdę działają.

Basiaw19 | 2012-01-20

Rady Jacka Gałuszki są proste i przyjemne dla Ciebie i Twojego pupila :)

Katerina | 2016-06-14
Przeczytana: 18 sierpnia 2016