Aria, NIE!

Wydawnictwo: Galaktyka
pies, tresura
poradniki
joly_fh

Niekiedy nasze czworonogi sprawiają wiele problemów: niszczą mieszkanie, kopią dziury w ogrodzie, gonią za samochodami, rzucają się na inne psy lub ludzi. To denerwujące i frustrujące, a czasami wręcz niebezpieczne. Zastanawiasz się, jak temu zaradzić? Odpowiedź znajdziesz w tej książce! Pozwoli ci ona zrozumieć, dlaczego twój pupil przejawia niepożądane zachowania, i podpowie, jak...

Odpowiedź znajdziesz w tej książce! Pozwoli ci ona zrozumieć, dlaczego twój pupil przejawia niepożądane zachowania, i podpowie, jak samodzielnie sobie z nimi radzić. Napisana w prosty i zrozumiały sposób wyjaśnia mechanizmy powstawania najczęstszych problemów z podopiecznym (np. nadmiernej szczekliwości, agresji, lęku separacyjnego) oraz podaje skuteczne metody ich rozwiązywania.

Dzięki książce Aria, NIE! dowiesz się również, jakie są potrzeby psa, i zbudujesz z nim lepszą relację, która zapewni szczęśliwsze, bardziej beztroskie życie zarówno tobie, jak i twojemu ulubieńcowi.
Zaproponowane w niej rozwiązania możesz z powodzeniem zastosować nawet przy niewielkim zaangażowaniu z twojej strony. Wszystkie zostały przeze mnie wielokrotnie sprawdzone i, co najważniejsze, działają!

źródło opisu: Wydawnictwo Galaktyka, 2013

źródło okładki: www.galaktyka.com.pl

Bedata | 2013-12-10

Można przeczytać, parę fajnych pomysłów, typowy poradnik, ale nie uważam, by miał stać się szczególnie cenny dla właścicieli psów.

MonikaPila | 2017-11-13
Bożena | 2017-11-10