Aria, do mnie! Skuteczna nauka przywołania

Jacek Gałuszka Wydawnictwo: Galaktyka flora i fauna
Galaktyka
pies
flora i fauna
pies

Książka ciekawa z ćwiczeniami i podstawami postępowania przy przywoływaniu. Niestety uważam, że książka nie ma wprowadzenia - podstawowych informacji jak stworzyć więź z psem i jak stać się przewodnikiem psa. Dopiero kiedy obejrzałam filmiki na youtube Pana Jacka Gałuszki zrozumiałam podstawy tego jak być przewodnikiem psa - uważam że bez tych podstaw nie da się przywoływać...

Nauka przywoływania psa na komendę streszczona w 53 stronach, czyli krótko i na temat. Znane techniki wytłumaczone laickim językiem. Przydatna dla każdego właściciela psa, który chce nauczyć swojego pupila przywoływania na zawołanie bez względu na rozproszenia i warunki. Porady krok po kroku dla właścicieli szczeniąt oraz dorosłych psów. Polecam

2096

Krótka i lekka, wiec łatwa do przeczytania. A mimo, że krótka, to zawiera wszystkie niezbędne informacje jak nauczyć psiaka chyba najważniejszej komendy w jego życiu. Potraktujmy to nie jako naukę przywołania, a komendę ratującą życie pupila - zawołamy 'do mnie!' zanim wbiegnie na ulicę pełną samochodów, zanim puści się pędem przez las gubiąc drogę do domu, zanim podbiegnie...

Dobra książka. Bez zbędnego biadolenia opisuje krok po kroku co i jak zrobić, aby nauczyć psa przywołania - od początku do końca i porządnie. I najważniejsze - wykorzystując tylko metody pozytywne.

Rady Jacka Gałuszki są proste i przyjemne dla Ciebie i Twojego pupila :)

Rady zawarte w owej książce są bardzo pomocne w nauce przywpłania. Na prawdę działają.

Dyskusje

• Psy