BRO'
angielski
asia

I can't stand a BRO'. You know the type. Rich, hot, tan, full of himself. Well, I've got one under my skin and he's driving me insane. The worst part is, he knows it. Clayton Westfield isn't my friend or even just a classmate. He's something even more annoying. My mother Dana works for the Westfield's and we live in their house. Well, above the garage really. Clayton is just a few years older...

Clayton Westfield isn't my friend or even just a classmate. He's something even more annoying. My mother Dana works for the Westfield's and we live in their house. Well, above the garage really. Clayton is just a few years older so I've known him all my life. We even went to the same private school.

He's rich, he's loud, he's full of himself. He's a BRO' in the worst sense of the word.

And I can't take my eyes off of him. He knows it too. He has a lot of fun posing for me by the pool, half naked or worse. But the jokes on him because after freshman year of college, I finally grew boobs.

Now it's summer and he's the one who can't keep his eyes off of me.

Turn about is fair play, doncha think?

źródło opisu: Goodreads Author

źródło okładki: Internet

Jak zwykle przy zakupie kolejnego nic niewnoszącego w życie eBooka kierowałam się tylko i wyłącznie zmysłem wzroku.

Bo przecież, ten cudowny niebieski odcień bluzy, w którą odziany jest Pan z okładki jest nieziemski..........prawda?

A można było sobie darować rozczarowanie najzwyczajniej w świecie i poczytać opinie czytelników.

Cóż, plus książki, a raczej noweli jest taki, że czyta się ją błyskawicznie. Książka jest napisana bardzo przystępnym językiem.

Niestety sama historia jakoś mnie nie porwała, może po prostu dlatego, że jej nie było.

Główny bohater to typowy bogaty nadęty dupek, któremu wydaję się, że jest fajny.Sport, alkohol, panienki i czubek własnego nosa - to coś co kocha.

I ona, dziewczyna, którą zna od 10 lat.Prawdziwy wzór cnót. Tak irytująca, że aż nóż się człowiekowi w kieszeni otwiera.

Ja nie polecam, a Wy zrobicie jak uważacie :-)

Ranech | 2015-08-19
Na półkach: Przeczytane, Erotyk, 2015, Not mine
Przeczytana: 18 sierpnia 2015

Za krótka, za szybka..
Bardzo dobry pomysł na książkę, wielki potencjał, ale autorka pędzi z wszystkim jak po autostradzie, czytelnik nie odczuwa żadnej niepewności, nie ma chwili wytchnienia, żeby się zastanowić co dalej, bo dalej jest już na następnej stronie, ładnie podane na tacy.
Tematyka bardzo podobna do "Rival", ale tam autorka z niczym się nie śpieszy, daje nam szansę delektować się historią..
Szkoda, nawet bardzo, bo mogła być fantastyczną lekturą.

lulamae | 2015-10-29
Przeczytana: 29 października 2015

Clay to typowy bogaty, popularny, zepsuty młody facet. Sława, sport, alkohol, dziewczyny - to jego codzienność, którą uwielbia. Teraz wraca do domu na wakacje, snuje plany i nie może się doczekać aż znów spotka Myszkę - córkę kobiety, która jest pomocą domową jego ojca.
Nevada 'Myszka'/'Mysz'/'Nev' (zwał jak zwał) była późno dojrzewającą, nieprzyciągającą uwagi dziewczyną, ale przez ostatnie miesiące dużo się zmieniło. Jej ciało dojrzało, a ona sama nauczyła się uwydatniać swoje atuty. Clay jest facetem, który zawsze zwracał jej uwagę, jest ciekawa jak zareaguje na jej 'nowe ja'.
Więc zobaczcie co wyniknie z tego spotkania, kiedy to szara myszka stała się pięknością, a Clay zdecydowanie jej chce - a jeśli on czegoś chce to to dostaje.

No i co powiedzieć - szału nie robi, d.py nie urywa.
Kolejny przypadek, gdzie autorka wrzuca pełno 'małych wątków' do jednego worka, potrząsnęła i wychodzi z tego jakaś tam historia. Niestety nie za dobra.
Czytało się nawet względnie, ale im...

Karolina Jędraszak | 2015-07-09

Książka dość ciekawa i zajmująca. Na miejscu autorki być może pokusiłabym się na rozbudowanie pewnych wątków. Miejscami bowiem odczuwa się jak coś umyka, czegoś brakuje.
On troszkę za bardzo idealny by mógł być prawdziwy. Z drugiej jednak strony chyba "widzimy" Claytona przez jego osobistą opinie.Postać uważałam za osobę skrajnie zapatrzoną w siebie. Jednak pod wpływem pewnych sytuacji i wydarzeń można przywołać powiedzenie, "że to czyny nie słowa określają człowieka". Z pozoru płytki i egoistyczny mężczyzna potrafi ukorzyć się oraz walczyć o miłość.
Przyznam szczerze, że coraz częściej przyłapuje się na tym, iż wybieram książki na podstawie okładki. Książka "Bro'" wygląda dość pozornie. Można domyślić się, że będzie o dość młodych bohaterach. Poza tym goła klata chyba sama mówi za siebie. Okładka aż krzyczy "Romans!".. A jednak nie mówi wszystkiego i intryguje.
Ja może nie zachłysnęłam się tą pozycją, ale uroczy i słodki klimat na pewno osłodził mi...

wiooletka13 | 2015-07-03
Przeczytana: 03 lipca 2015

Książka zalicza się do tych lekkich i przewidywalnych.
Clay, czyli ten najseksowniejszy, najpiękniejszy, najbogatszy, utalentowany, dziewczyny same przed nim zdejmują majtki,oprócz tej jednej,której pragnie,lecz ona jest jak zakazany owoc, gdy po roku spotykają się na wakacjach wszystko się zmienia.Ona wyrosła na piękną dziewczynę,której wszyscy chcą,lecz ona pragnie tylko jego.Wtedy odzywa się w naszym panu naj jaskiniowiec.Ona moja,ja jej.Oczywiście nie powinniście narzekać na brak pikantnych scen.Na nudny,letni wieczór nadaje się w sam raz.

Asia | 2016-06-09
Przeczytana: 09 czerwca 2016

Bro' autorstwa Joanny Blake opowiada historię Clay'a i Nevady. Ona była w nim zakochana od dawien dawna, a on nie zwracał na nią uwagi, aż pewnego lata rolę się odwróciły. Nevada dorosła i przemieniła się z brzydkiego kaczątka w łabędzia, obok którego nie można przejść obojętnie.
No i co tu dużo pisać... Pomysł na książkę był naprawdę dobry, ale wykonanie wymaga wiele do życzenia. Po pierwsze wszystkie wątki potraktowane są bardzo pobocznie, a cała książka jest tak krótka jakby autorka pisała ją startując w jakimś wyścigu.
Podsumowując książka, mi się podobała, więc tragedii nie ma, ale nic tam nie urywa. Polecam w sam raz na niedzielny wieczór, gdy nie macie niczego do czytania lub w czasie czekania na wizytę u dentysty - doskonale zabije czas oraz zawsze może posłużyć jako idealne znieczulenie. 4/10

kowaleczka | 2016-01-21
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 21 stycznia 2016

Prawdę powiedziawszy beznadziejna... Miałam wrażenie jakbym czytała ściągawkę a nie książkę... Wątki i dialogi skrócone do minimum. Opisy też jakieś nieszczególne. Chyba jestem za stara na takie książki, bo moim zdaniem to książka dla 12 latków pomijając kilka scen... Pod koniec wielka miłość i deklaracje, tylko, że w książce w ogóle nie widać rodzącego się uczucia.
W skrócie: Spotykamy się po roku -pyk- chcę Cię przelecieć jak pół miasta -pyk- seks (niezbyt ciekawy...) -pyk- uganiasz się za mną -pyk- jesteśmy zaręczeni... i... KONIEC!
Pomijając, że opis bohaterów bardzo stereotypowy, jednowymiarowy, a ciągłe pisanie ile Clay może mieć panienek w sekundę było żenujące...
Gdyby Neavada była bardziej doświadczona ta historia miałaby przynajmniej jakiś smaczek a tak to taka historia napalonej dziewicy goniącej za macho, który gdyby nie urosły jej piersi dalej by jej nie zauważał... Naprawdę żenujące...
Pomysł był ciekawy, narracja jednoosobowa też, ale wyszło opowiadanie na poziomie...

książek: 2081
bookish | 2015-06-22
Przeczytana: 22 czerwca 2015

bardzo przyjemna lektura. krótki romans, który kiełkuje dopiero gdy oboje dorastają, mimo, że znają się całe życie i mimo różnic społecznościowych.

Do połowy książki nie mogłabym powiedzieć o niej złego słowa. Potem autorka zaczęła za bardzo wciskać w tą książkę wszystko na siłę przez co treść wydawała się trochę zagmatwana. Mimo wszystko, to bardzo przyjemna propozycja na letni wieczór i typowy bad boy, który każdej dziewczynie przyjemnie umili czas spędzony z nim ;)

Magdalena | 2015-06-29
Przeczytana: 27 czerwca 2015

Zapowiadała się ciekawie, ale jak dla mnie za prosta jest ich historia.
On przystojny egoista, wykorzystujący swoją pozycję do spełniania swoich zachcianek.
Ona od lat zauroczona "bogatym sąsiadem", która jest przez niego niezauważana.
Potem wakacje i boom, nagle on dostrzega jak bardzo zmieniła się Myszka i stała się piękną kobietą.
Moim zdaniem książka jedynie na zabicie czasu.