BRO'

Okładka książki BRO' Joanna Blake
Okładka książki BRO'
Joanna Blake Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform literatura obyczajowa, romans
CreateSpace Independent Publishing Platform
2015-04-15
2015-04-15
sportowiec romans miłość new adult

To była katorga i to w dosłownym znaczeniu tego słowa, a rzadko to mawiam.

Czytałam opinie na temat „BRO” i słyszałam od zaufanego źródła, że jest przyjemna na jeden dzień. Że można się pośmiać, popłakać i przeżyć zakazaną miłość. Brzmi fajnie, ale czy treść również taka jest? Patrząc na okładkę, można stwierdzić łatwo, że będzie to kolejne dno pisarstwa. I wcale się nie pomyliłam.

Byłam sceptycznie nastawiona do tematu „step-brother”, bo każda książka wygląda tak samo. I myślę, że odnoszę mylne wrażenie, że już ją czytałam. Prawdopodobnie z sześć razy jak nie więcej, w innej odsłonie, od innego autora. No wiecie, taki sam schemat. Aż pochlastać się można. I najwyraźniej mój instynkt mnie nie zawiódł, kiedy odmawiał mi czytania. Ale bez ryzyka nie ma zabawy, prawda? Więc zaryzykowałam i ubolewam nad straconym czasem.

Ta książka w ogóle nie powinna mieć prawa bytu na rynku. Czy to w wersji papierowej czy ebooka.

Pożądanie wsiąknęło w główną bohaterką, przez co ta, stała się płytka jak brodzik. Clayton został zbyt wyidealizowany, przez co miałam ochotę płakać. A postać matki jest głupia jak but.

Ogólnie wszystko w tej książce jest bezsensowne. Beznadziejne. Dwie gwiazdki jednak nie wzięły się znikąd. Jedna za chęci stworzenia czegoś, zaś druga za to, że mój ulubiony kolor znalazł się na okładce. Ot co, na nic więcej mnie nie stać, jeżeli chodzi o tę książkę. Wszystko co chciałam, to napisałam. Po prostu kaplica i mogiła, umarli się w grobach przewracają.

Plusem całej tej książki jest to, że można się pośmiać z beznadziejności tego tworu. Minusem natomiast to, że marnuje się czas, który mógłby być wykorzystać na o wiele lepszą książkę.

Koniec końców: nie polecam tej książki nikomu.

To była katorga i to w dosłownym znaczeniu tego słowa, a rzadko to mawiam.

Autorka jakiś tam pomysł na książkę miała, ale to by było na tyle, ponieważ wykonanie było bardzo, bardzo, bardzo słabe.
Akcja toczyła się za szybko, dialogi były słabe, opisy seksu godne pożałowania, a ich 'myśli' tak bez sensu, że się czytać odechciewało.
Przeczytałam, ponieważ byłam ciekawa czy tyle negatywnych opinii było uzasadnione i jak się okazało były.

Jak zwykle przy zakupie kolejnego nic niewnoszącego w życie eBooka kierowałam się tylko i wyłącznie zmysłem wzroku.

Bo przecież, ten cudowny niebieski odcień bluzy, w którą odziany jest Pan z okładki jest nieziemski..........prawda?

A można było sobie darować rozczarowanie najzwyczajniej w świecie i poczytać opinie czytelników.

Cóż, plus książki, a raczej noweli jest taki, że czyta się ją błyskawicznie. Książka jest napisana bardzo przystępnym językiem.

Niestety sama historia jakoś mnie nie porwała, może po prostu dlatego, że jej nie było.

Główny bohater to typowy bogaty nadęty dupek, któremu wydaję się, że jest fajny.Sport, alkohol, panienki i czubek własnego nosa - to coś co kocha.

I ona, dziewczyna, którą zna od 10 lat.Prawdziwy wzór cnót. Tak irytująca, że aż nóż się człowiekowi w kieszeni otwiera.

Ja nie polecam, a Wy zrobicie jak uważacie :-)

Cóż, plus książki, a raczej noweli jest...

Na półkach: , , , , , ,

Do połowy książki nie mogłabym powiedzieć o niej złego słowa. Potem autorka zaczęła za bardzo wciskać w tą książkę wszystko na siłę przez co treść wydawała się trochę zagmatwana. Mimo wszystko, to bardzo przyjemna propozycja na letni wieczór i typowy bad boy, który każdej dziewczynie przyjemnie umili czas spędzony z nim ;)

Bro' autorstwa Joanny Blake opowiada historię Clay'a i Nevady. Ona była w nim zakochana od dawien dawna, a on nie zwracał na nią uwagi, aż pewnego lata rolę się odwróciły. Nevada dorosła i przemieniła się z brzydkiego kaczątka w łabędzia, obok którego nie można przejść obojętnie.
No i co tu dużo pisać... Pomysł na książkę był naprawdę dobry, ale wykonanie wymaga wiele do życzenia. Po pierwsze wszystkie wątki potraktowane są bardzo pobocznie, a cała książka jest tak krótka jakby autorka pisała ją startując w jakimś wyścigu.
Podsumowując książka, mi się podobała, więc tragedii nie ma, ale nic tam nie urywa. Polecam w sam raz na niedzielny wieczór, gdy nie macie niczego do czytania lub w czasie czekania na wizytę u dentysty - doskonale zabije czas oraz zawsze może posłużyć jako idealne znieczulenie. 4/10

Tak mało prawdopodobnej historii dawno nie czytałam! Ludzie, jakby temu BRO wyrosły kopyta i zaczął rżeć to byłoby całościowe paranormal z osłem w roli głównej... Szczere wyrazy współczucia dla wydawcy a dla autorki paczka dorety.

Nic nowego. Historia jakich wiele i moim zdaniem za słabo rozwinięta. Wiele wątków nie dokonczonych.

Słabizna.
Na początku nawet dobrze się czytało, ale później było już tylko gorzej. Za szybkie tempo, zbyt płytkie postaci.

Słabizna.

krótka, czegoś mi brakowało w niej