Player

Okładka książki Player
Joanna Blake Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
CreateSpace Independent Publishing Platform
2015-07-12
Data 1. wydania:
2015-07-12
angielski
Sports Romance New Adult college

Beznadziejna. Szkoda czasu na tą książkę. Zdecydowanie nie polecam zaczynać, tym bardziej kończyć

101 / 2020

101 / 2020

Na półkach: , , , ,

Krótka książka - jako nowelkę można ją potraktować. Szybka akcja. Ona ucieka on ją goni tak można podsumować tą książkę

Slodziakowe romansidło :)
Trochę krótkie i mało rozwinięte aczkolwiek z potencjałem :)

Slodziakowe romansidło :)
Trochę krótkie i mało rozwinięte aczkolwiek z potencjałem :)

Na półkach: , , , , , , ,

Takie harlequinowate romansidło. Nic wielkiego. Nie było też tragicznie złe. James jako uniwersytecki gracz w football'a uważa siebie za boga, który może mieć każdą dziewczynę. Ma oko na taką jedną ze wspólnych wykładów. Nie wie jednak, że ona jest... Dalej poznajemy ich wspólne perypetie.

Mogła by być dłuższa, ale mimo małej ilości stron, niczego jej nie brakowało. Na minus 5 gwiazdek zasłużyła przez powtarzalność. Czy serio autorzy romansów, nie mogą wymyślić czegoś, czego jeszcze nie było ? Dlaczego zawsze on musi być bogaty, ona biedna, zawsze ktoś staje im na drodze i ona odchodzi żeby nie niszczyć mu życia ? Boże to było już w setkach książek.Ale dla tych, którzy mało czytają jak najbardziej polecam.

ZAPALONY SPORTOWIEC, MIĘŚNIAK, GRACZ. Nienawidzę ich. W szczególności tego jednego. Jest niegrzeczny, ordynarny i myśli, że jest darem Bożym dla kobiet.

James Fitzpatrick może rozpoczął po niewłaściwej stronie, ale jego umiejętności na boisku przyniosły mu chwałę i sławę. A teraz zapomniał o swoim pochodzeniu.

Cholera, on nawet zapomniał mnie, zasmarkanego bachora z sąsiedztwa. Tak bardzo, że uderza do mnie, kiedy przychodzi do baru, w którym pracuję, by pokryć koszty związane ze szkołą. Zgasiłam go przy jego głupkowatych kolegach. A nikt nigdy nie odmówił James’owi. To jest powód, dla którego ma reputację utalentowanego sportowa. A teraz postanowił mnie ukarać.

Sęk w tym, że mam kilka asów w rękawie, o których nie wie. To będzie długi, gorący sezon.

Jak dla mnie nic nadzwyczajnego jest wiele scen seksu jak na ksiżkę która ma około 130stron

Cholera, on nawet zapomniał mnie, zasmarkanego bachora z...

Nie ma szału, nie ma tragedii, taka tam książeczka na kilka godzin.
Podobnie jak w innych książkach tej autorki, akcja jest szybka, zwarta i pędzi do przodu, dla mnie ciut za szybko..

Nie ma szału, nie ma tragedii, taka tam książeczka na kilka godzin.

Na półkach: , , , , ,

James 'Fitz' Fitzpatrick jest graczem nie tylko na boisku. Kariera dała mu wiele udogodnień w jego życiu, jednym z nich są rzesze chętnych dziewczyn - jednak od jakiegoś czasu jedyne co czuje po kontaktach z nimi to jakby był brudny, zbrukany. Wpada mu w oko piękna, naturalna studentka - Nadine. Jest jednak jedyną dziewczyną, która stawia opór jego urokowi i nie ulega jego wdziękom.
Z czasem okazuje się, że Nadine i Jamesa łączy więcej niż przypuszczał na początku. Jak rozwinie się ta znajomość?

Fajerwerków się nie spodziewałam i ich nie było, ale da się to czytać.
Autorka ma chyba jakąś tendencję do tworzenia dość płaskich i powierzchownych bohaterów, ich decyzje są irytujące, nielogiczne i impulsywne, uczucia przychodzą nagle i są tymi 'na całe życie'...
Znów powrzucane wiele wątków do jednego worka, które niestety nie są ładnie razem skomponowane i niestety jest to chaotyczne.
Książka z potencjałem, ale niestety zmarnowanym.
"Player" jest trochę lepszy od "BRO' " stąd te pięć gwiazdek.

Świetna historia na odstresowanie. Ona uboga ale piękna. On bogaty i utalentowany. Mają swoją wspólną przeszłość, ale teraz on ją dostrzega dopiero jak urosło jej to i owo. Ona by chciała, ale się boi. On nie może odpuścić, bo dostrzega w niej coś innego.

Dodaj cytat z książki Player