Sports, Romance, New Adult, college
angielski
bookish

JOCK, SPORT, MEATHEAD, PLAYER. I hate them all. Especially this one. He's rude, he's crude and he thinks he is God's gift to women. James Fitzpatrick might have started out on the wrong side of the tracks, but his skills on the football field have brought him fame and glory. Now he's forgotten where he came from. Hell, he's even forgotten me, the snot nosed brat from next door. So much so...

Hell, he's even forgotten me, the snot nosed brat from next door. So much so that he hits on me when he comes in to eat at the barbecue place I work at to pay my way through school. But the jokes on him when I turn him down in front of all his meathead buddies. No one has ever turned down James. There's a reason he's got a rep as being talented on and off the forty yard line. And now he's determined to make me pay with a pound of flesh.

Thing is, I've got some moves he hasn't seen yet. It's going to be a long, hot season.

PLAYER is a stand alone book with a guaranteed HEA and no cheating!

źródło opisu: https://jbromancenovels.tumblr.com

źródło okładki: https://jbromancenovels.tumblr.com

Melania1987 | 2019-07-02
Na półkach: Przeczytane, Angielski, 2019
Przeczytana: 02 lipca 2019

Krótka książka - jako nowelkę można ją potraktować. Szybka akcja. Ona ucieka on ją goni tak można podsumować tą książkę

tylkojego095 | 2019-04-30
Przeczytana: 30 kwietnia 2019

Slodziakowe romansidło :)
Trochę krótkie i mało rozwinięte aczkolwiek z potencjałem :)

Takie harlequinowate romansidło. Nic wielkiego. Nie było też tragicznie złe. James jako uniwersytecki gracz w football'a uważa siebie za boga, który może mieć każdą dziewczynę. Ma oko na taką jedną ze wspólnych wykładów. Nie wie jednak, że ona jest... Dalej poznajemy ich wspólne perypetie.

| 2016-08-27
Na półkach: Przeczytane, New Adult

Mogła by być dłuższa, ale mimo małej ilości stron, niczego jej nie brakowało. Na minus 5 gwiazdek zasłużyła przez powtarzalność. Czy serio autorzy romansów, nie mogą wymyślić czegoś, czego jeszcze nie było ? Dlaczego zawsze on musi być bogaty, ona biedna, zawsze ktoś staje im na drodze i ona odchodzi żeby nie niszczyć mu życia ? Boże to było już w setkach książek.Ale dla tych, którzy mało czytają jak najbardziej polecam.

Dzika_Róża | 2016-02-10
Przeczytana: 10 lutego 2016

ZAPALONY SPORTOWIEC, MIĘŚNIAK, GRACZ. Nienawidzę ich. W szczególności tego jednego. Jest niegrzeczny, ordynarny i myśli, że jest darem Bożym dla kobiet.

James Fitzpatrick może rozpoczął po niewłaściwej stronie, ale jego umiejętności na boisku przyniosły mu chwałę i sławę. A teraz zapomniał o swoim pochodzeniu.

Cholera, on nawet zapomniał mnie, zasmarkanego bachora z sąsiedztwa. Tak bardzo, że uderza do mnie, kiedy przychodzi do baru, w którym pracuję, by pokryć koszty związane ze szkołą. Zgasiłam go przy jego głupkowatych kolegach. A nikt nigdy nie odmówił James’owi. To jest powód, dla którego ma reputację utalentowanego sportowa. A teraz postanowił mnie ukarać.

Sęk w tym, że mam kilka asów w rękawie, o których nie wie. To będzie długi, gorący sezon.

Jak dla mnie nic nadzwyczajnego jest wiele scen seksu jak na ksiżkę która ma około 130stron

Ranech | 2015-12-31
Na półkach: Przeczytane, Erotyk, 2015, Not mine
Przeczytana: 25 grudnia 2015

Nie ma szału, nie ma tragedii, taka tam książeczka na kilka godzin.
Podobnie jak w innych książkach tej autorki, akcja jest szybka, zwarta i pędzi do przodu, dla mnie ciut za szybko..

lulamae | 2015-11-08
Przeczytana: 08 listopada 2015

James 'Fitz' Fitzpatrick jest graczem nie tylko na boisku. Kariera dała mu wiele udogodnień w jego życiu, jednym z nich są rzesze chętnych dziewczyn - jednak od jakiegoś czasu jedyne co czuje po kontaktach z nimi to jakby był brudny, zbrukany. Wpada mu w oko piękna, naturalna studentka - Nadine. Jest jednak jedyną dziewczyną, która stawia opór jego urokowi i nie ulega jego wdziękom.
Z czasem okazuje się, że Nadine i Jamesa łączy więcej niż przypuszczał na początku. Jak rozwinie się ta znajomość?

Fajerwerków się nie spodziewałam i ich nie było, ale da się to czytać.
Autorka ma chyba jakąś tendencję do tworzenia dość płaskich i powierzchownych bohaterów, ich decyzje są irytujące, nielogiczne i impulsywne, uczucia przychodzą nagle i są tymi 'na całe życie'...
Znów powrzucane wiele wątków do jednego worka, które niestety nie są ładnie razem skomponowane i niestety jest to chaotyczne.
Książka z potencjałem, ale niestety zmarnowanym.
"Player" jest trochę lepszy od "BRO'...

CARAMEL | 2015-09-21
Przeczytana: 27 sierpnia 2015

Świetna historia na odstresowanie. Ona uboga ale piękna. On bogaty i utalentowany. Mają swoją wspólną przeszłość, ale teraz on ją dostrzega dopiero jak urosło jej to i owo. Ona by chciała, ale się boi. On nie może odpuścić, bo dostrzega w niej coś innego.

k_a_s_i_a | 2015-08-30
Przeczytana: 30 sierpnia 2015

Książka lekka i przyjemna. Świetnie się czytało i chyba troszkę za szybko... :) Nadine to naprawdę silna kobieta która mimo trudnego dzieciństwa poradziła sobie w życiu bardzo dobrze. Z kolei James z początku wydawał się "dupkiem", ale jednak z czasem zarabiał coraz więcej plusów. Jego opiekuńczość w stosunku do Nadine była po prostu zniewalająca.

Ania | 2015-08-27

Muszę jednak przyznać, że w tej książce wszystko było za szybko, za dużo, za niemożliwie...główni bohaterowie chyba nie odbyli ani jednej sensownej konwersacji, która miała znaczenie. I tak naprawdę dlaczego się pokochali? Autorka chyba chciała pokazać wszystko jak najszybciej, co sprawiło, że niektóre sytuacje były aż nadto wyeksponowane. I jeżeli jeszcze mogę zrozumieć Jamesa, to Nadine w ogóle...niestety książka do zapomnienia.