A Bad Boy For Summer

Wydawnictwo: CreateSpace
A Bad Boy For Summer
angielski
ew_cia

SZORSTKI. NIEUSTĘPLIWY. ODWAŻNY. ZŁY. Nazywano mnie tak a nawet gorzej. Nie obchodzi mnie to, jak długo ona daje mi to, czego chcę... ją. Frannie Turner spędza cały swój czas z nosem utkwionym w książce. Minęło już kilka lat, odkąd ukończyła szkołę średnią, ale sposób w jaki traktowali ją wtedy chłopcy, sprawił, że jest nieśmiała i stroni od randek. Nie zauważyła nawet, kiedy przemieniła się...

SZORSTKI. NIEUSTĘPLIWY. ODWAŻNY. ZŁY.

Frannie Turner spędza cały swój czas z nosem utkwionym w książce. Minęło już kilka lat, odkąd ukończyła szkołę średnią, ale sposób w jaki traktowali ją wtedy chłopcy, sprawił, że jest nieśmiała i stroni od randek. Nie zauważyła nawet, kiedy przemieniła się w piękną, ponętną kobietę. Jej duże, szerokie oczy, nieokrzesane loki i śniada cera przyciągają uwagę każdego męskiego osobnika.

Jace nie miał zachwycającego życia. Nic nigdy nie było dla niego łatwe. W ciągu dnia pracuje u wujka w warsztacie samochodowym, a nocą bierze udział w wyścigach samochodowych. Pewnego dnia pojawia się ona.

Ostatnią rzeczą jakiej oczekuje to to, że się w niej zakocha...

źródło opisu: http://www.goodreads.com

źródło okładki: http://www.goodreads.com

lulamae | 2016-08-22
Przeczytana: 23 lipca 2016

Jace i Frannie spotykają się przypadkiem, kiedy samochód Frannie nawala. On jej pomaga, a ona jest mu wdzięczna.
On nie może przestać myśleć o niewinnej dziewczynie z uczelni, a ona o seksownym jak grzech mechaniku samochodowym.

Czytałam wcześniej z dwie książki tej autorki i jej styl zdecydowanie nie należy do tych robiących dobre wrażenie. Ale potrzebowałam czegoś szybkiego i letniego, a ten tytuł jakoś tak mi wpadł w oko.
Początek był jeszcze jako taki, ale im dalej tym 'lepiej'. Jace to facet, który z początku myśli zdecydowanie nie tą głową co trzeba, a Frannie jest totalnie naiwna. Potem niewiele sie zmienia, prócz tego, że błyskawicznie się zakochują, a Jace z myślenia tylko o seksie przeskakuje do planowania ślubu i kupna domu. O litości. Naiwna i przekolorowana ta książeczka.
Takie książki już nie na moje lata chyba... nie rozpływam się nad nimi, a za to irytuję okropnie.
Myślę, że może jak przeczytałabym ją kilka lat temu to spojrzałabym na nią łaskawszym okiem, ale...

| 2016-08-27
Na półkach: Przeczytane, New Adult

To już druga książka tej autorki, którą przeczytałam. Obiecałam sobie, że dam jej szansę i przeczytam trzecią, ale jeśli do 50 strony będzie tka sama jak poprzednie ... dam sobie spokój. Mdły, przewidywalny romans. Zmieniają się imiona i miejsca. Jestem kobietą i lubię czasem odskocznię czytając romanse. Ale już mnie mdli, przesłodzone, dobrze się kończące, ech szkoda gadać.

k_a_s_i_a | 2016-07-31
Przeczytana: 28 lipca 2016

Książka ciekawa. Scenariusz dość przewidywalny. Jace to świetny facet, z kolei Frannie nie zawsze była moją ulubioną postacią. Czasem bywała irytująca. Ale mimo wszystko dobrze się czytało.

Jezabel | 2016-10-02
Przeczytana: 02 października 2016